Towarzystwa ubezpieczeniowe

Współpracujemy z najlepszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Dbamy o to, aby nasi klienci byli na bieżąco informowani o zmieniających się ofertach najbardziej renomowanych ubezpieczycieli w Polsce.  Dodatkowo umożliwiamy realizację płatności przy pomocy serwisu PayU.

 

Compensa

Compensa na rynku polis ubezpieczeniowych działa już ponad ćwierć wieku. Towarzystwo jest częścią większej, międzynarodowej grupy - Vienna Insurance Group. Posiada kompleksową ofertę, w której znaleźć można ubezpieczenia dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz polisy dla rolników. Ubezpieczenia komunikacyjne i zdrowotne firmy Compensa to sprawdzone polisy od uznanego ubezpieczyciela. Firma od lat cieszy się na rynku ogromnym zaufaniem.

Przejdź do oferty  Compensa

InterRisk

InterRisk świadczy swoje usługi w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych. Chroni również ludzkie zdrowie i życie. Ubezpieczyciel ten obsługuje prawie 2 miliony klientów rocznie, co daje likwidację ok. 200 tysięcy szkód. Status zgłoszonego wypadku można sprawdzić online i skorzystać z całodobowej infolinii. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się pakiet Medi-Care, który zabezpiecza klienta do 80 roku życia, a tym samym chroni jego rodzinę.

Przejdź do oferty  InterRisk

Wiener

Wiener to jedna z najstarszych firm ubezpieczeniowych - na rynku europejskim działa już od 1820 roku. Grupa kieruje swoją ofertę zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych. Wiener proponuje całą gamę usług, takich jak ubezpieczenia osobowe, komunikacyjne, turystyczne, mieszkaniowe oraz rolne. Klienci firmy cenią sobie szczególnie atrakcyjne ubezpieczenia OC i AC.

Przejdź do oferty  Wiener

Ergo Hestia

Ergo Hestia to ubezpieczyciel świadczący swoje usługi w bardzo szerokim zakresie. Oferowane przez firmę ubezpieczenia służą ochronie zdrowia, życia czy nieruchomości. Jako grupa Towarzystwa Ubezpieczeniowego działa na rynku od 1991 roku. Jakość jej usług potwierdza godło promocyjne Teraz Polska oraz Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP. Infolinia spółki otwarta jest całodobowo, dlatego na pomoc Ergo Hestii może liczyć każdy.

Przejdź do oferty  Ergo Hestia

AXA

AXA Polska jest światowym liderem w branży ubezpieczeń oraz zarządzania aktywami. W Polsce działa od 2006 roku, proponując klientom szeroki zakres ubezpieczeń. Można zdecydować się na ubezpieczenia na życie, zdrowotne, majątkowe czy komunikacyjne. Z firmą AXA Polska zawsze będziesz czuć się bezpiecznie. Wirtualny Doradca AXA odpowie na każde twoje pytanie!

Przejdź do oferty  AXA

TU Europa

TU Europa to jedna z najpopularniejszych firm ubezpieczeniowych, działających w Polsce od 1994 roku. W ofercie instytucji znajdziemy różnego rodzaju polisy - ochronną, turystyczną, a nawet tzw. “ubezpieczenie dla aktywnych” - dla wszystkich amatorów sportu. TU Europa umożliwia również odpowiednie zabezpieczenie nieruchomości klienta. Warto również wiedzieć, że zgłoszenie o szkodzie można wysłać do firmy za pomocą wygodnej aplikacji mobilnej.

Przejdź do oferty  TU Europa

Uniqa

Uniqa to wielokrotnie nagradzana firma ubezpieczeniowa, czerpiąca z doświadczeń najstarszego polskiego ubezpieczyciela, ZUiR POLONIA. Proponuje bogatą ofertę ubezpieczeń, pozwalając klientom zadbać o bezpieczeństwo własne i własnego mienia. Uniqa proponuje ubezpieczenia na zdrowie i życie, komunikacyjne, nieruchomości oraz turystyczne. Nie tylko klienci indywidualni mogą czerpać z korzyści współpracy z ubezpieczycielem - dostępne są także ubezpieczenia dla firm. Lider sektora ubezpieczeń gwarantuje profesjonalne doradztwo.

Przejdź do oferty  Uniqa

MetLife

MetLife zalicza się do grona największych firm ubezpieczeniowych na świecie, działając na terenie blisko 50 krajów. W Polsce zaczął świadczyć swoje usługi w 1990 roku. Dzięki szerokiej ofercie, z jego usług skorzystało już w naszym kraju 4,6 miliona klientów. MetLife proponuje ubezpieczenia na życie, zdrowotne, wypadkowe oraz oszczędnościowe. Również emeryci i osoby chcące pomnożyć swój kapitał, powinny rozpatrzyć współpracę z firmą. Ciekawe propozycje produktów emerytalnych i funduszy inwestycyjnych czekają.

Przejdź do oferty  MetLife

Generali

Towarzystwo ubezpieczeniowe Generali jest firmą z tradycjami. Na rynku funkcjonuje od 1831 roku. W swojej ofercie ma m.in. polisy na życie, ubezpieczenia komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, czy ubezpieczenia emerytalne. Klienci Generali mogą liczyć na profesjonalne wsparcie również podczas zabezpieczenia środków inwestycyjnych. Generali Polska należy do jednych z największych towarzystw ubezpieczeniowych w kraju.

Przejdź do oferty  Generali

Link4

Link 4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. działa już od 2003 r. i jest pierwszą instytucją w Polsce, która zaczęła oferować ubezpieczenia direct, tj. z możliwością zakupu przez internet lub telefon. Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku ubezpieczeniowym. Link 4 posiada rozbudowaną ofertę, która dopasowana jest do potrzeb  szerokiej grupy klientów. Usługi firmy były wielokrotnie doceniane - zdobyła m.in. nagrodę “Produkt flotowy roku” za najlepsze ubezpieczenia dla firmowych flot pojazdów.

Przejdź do oferty  Link4

Proama

Proama jest towarzystwem ubezpieczeniowym współpracującym z grupą Generali. Mimo niedługiego stażu na rynku polis - działa od 2011 roku - firma zdążyła już zyskać ponad milion zadowolonych klientów. Podstawowym produktem Proama są ubezpieczenia komunikacyjne. W podstawowej opcji polisy OC klienci otrzymują również Zieloną Kartę oraz Assistance Wypadkowy. Poza ubezpieczeniami komunikacyjnymi w ofercie Proama są również polisy osobowe, ubezpieczenia nieruchomości oraz ubezpieczenia turystyczne.

Przejdź do oferty  Proama

Warta

Początki Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracyjne Warta S.A. sięgają 1920 r. Działalność firmy kilkanaście lat później została zawieszona w związku z wojną, a ponownie zaczęła funkcjonować już w 1946 r. O sukcesie Warta niewątpliwie świadczy otrzymana nagroda „Najlepsza firma ubezpieczeniowa dziesięciolecia 1990-1999”. Obecnie instytucja nadal utrzymuje się w czołówce na liście polskich ubezpieczycieli. Jej usługi świadczone są również poza granicami Polski.

Przejdź do oferty  Warta

Benefia Ubezpieczenia

Firma Benefia Ubezpieczenia jest częścią towarzystwa o globalnym zasięgu - Vienna Insurance Group. Na terenie Polski działa już od przeszło 15 lat. Benefia ofertę kieruje nie tylko do klientów indywidualnych, ale również korporacyjnych. Korzystając z ubezpieczeń firmy, której korzenie sięgają Wiednia, można wybrać poza polisami komunikacyjnymi, czy ubezpieczeniami majątku, również polisy biznesowe.

Przejdź do oferty  Benefia Ubezpieczenia

Płatności obsługiwane przez

logo BlueMedia logo Visa logo MasterCard

© 2024 Ocenapolis.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone