O nas

Ocenapolis.pl jest nowoczesną platformą o tematyce ubezpieczeniowej. Przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu ubezpieczenia – od porównania, do nabycia polisy.

W jednym miejscu znajdziesz informacje na temat ubezpieczeń komunikacyjnych, na życie, turystycznych, nieruchomości i ubezpieczeń innych. Współpracujemy z większością towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom i prostemu formularzowi zaoszczędzisz czas i pieniądze.   

 

Ocenapolis.pl tworzą:

 

Marcin GrabiecMarcin Grabiec, Członek Zarządu Ocenapolis

Współtwórca jednej z największych na polskim rynku multiagencji ubezpieczeniowej Unilink S.A. z której odszedł w 2010 roku. Udziałowiec Unilink Cash – znanego brokera finansowego. Od dwóch lat dynamicznie rozwija pożyczkowe kanały online jako współwłaściciel Affiiliate Partners. Prywatnie miłośnik sportów walki ze szczególnym uwzględnieniem boksu zawodowego.

 

Krzysztof Domeracki - ekspert Ocenapolis.plKrzysztof Domeracki, redaktor Ocenapolis.pl

W branży fintech od 2015 roku. Tłumaczy zawiłości świata ubezpieczeń w ludzki sposób. Lubi sportowe samochody, ale nie przepada za niemiecką motoryzacją. W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną. Kibic zwycięskich drużyn. Specjalista od fintechowych innowacji i insurtechu.

 

 

Rafał Tomaszewski - redaktor i ekspert Ocenapolis.pl Rafał Tomaszewski, ekspert Ocenapolis.pl

Jest jednym z czołowych publicystów zajmujących się tematyką FinTech w Polsce. Redaktor portalu fintek.pl. Nowe technologie i finanse nie mają przed nim tajemnic. Prywatnie fan Arsenalu Londyn, polityki oraz historii.

 

 

 

 

Płatności obsługiwane przez

logo BlueMedia logo Visa logo MasterCard

© 2024 Ocenapolis.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone