Ubezpieczenia na życie

Porównywarka ubezpieczeń na życie ułatwi proces wyboru jednego z bardziej skomplikowanych produktów na rynku, jakim bez wątpienia jest polisa na życie. Wystarczy, że podasz podstawowe dane, a nasi pracownicy zajmą się doborem najlepszego ubezpieczenia na Twoje życie. więcej..

W jakim celu powstała porównywarka ubezpieczeń na życie Ocenapolis.pl?

Gdzie ubezpieczyć się na życie? Nasz serwis powstał po to, byś uzyskał na to pytanie precyzyjną odpowiedź. Porównywarka służy dopasowaniu ofert ubezpieczycieli do Twoich potrzeb i sytuacji finansowej.

Rodzajów ubezpieczeń na życie jest bardzo wiele, część z nich np. ubezpieczenie na dożycie, wcale nie musi wiązać się z wypłatą środków dopiero po śmierci klienta, istnieją też ubezpieczenia ochronne, które zakładają dostęp do funduszu ubezpieczeniowego w sytuacji uszczerbku na zdrowiu. Stopień złożoności polisy na życie sprawia, że nieocenioną pomocą jest wiedza doświadczonego pośrednika ubezpieczeniowego. W Ocenapolis.pl zrobimy za Ciebie wszystko – online. Skorzystaj z naszej wiedzy. Bądź beneficjentem największej bazy ofert ubezpieczeń na życie, z których jedna na pewno godzi zarówno Twoje oczekiwania, jak i sytuację rodzinną oraz możliwości finansowe.

Jak działa porównywarka ubezpieczeń na życie?

Twoim najprostszym zadaniem na drodze do polisy na życie będzie wypełnienie poniższego formularza. Wystarczy, że podasz podstawowe dane, czyli imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i kilka dodatkowych informacji, takich jak suma ubezpieczenia, która Cię interesuje, oczekiwana wysokość miesięcznej składki i cel, jaki mają zabezpieczać środki z polisy na życie – hospitalizacja i śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku.

Po przesłaniu formularza i przeanalizowaniu go przez naszych pracowników, skontaktuje się z Tobą przedstawiciel wybranego towarzystwa ubezpieczeniowego z ofertą najlepszej polisy, dopasowanej do informacji podanych w formularzu. Szczegółowe warunki ubezpieczenia omówisz z przedstawicielem osobiście podczas rozmowy telefonicznej.

Czy wypełnienie formularza zobowiązuje do skorzystania z oferty ubezpieczenia?

Dane, które podajesz w kwestionariuszu, pomagają nam w doborze spersonalizowanego ubezpieczenia. Nie oznacza to jednak, że jesteś w jakikolwiek sposób zobligowany do wybrania wskazanej przez nas polisy. Do zakupu polisy jesteś zobligowany dopiero, gdy klikniesz w „Kupuję pakiet”

Jeśli sugerowana przez nas oferta nie spełniła Twoich wymagań, zachęcamy do ponownego kontaktu z naszymi pracownikami w celu doprecyzowania kształtu polisy.

Dlaczego warto wybrać porównywarkę ubezpieczeń Ocenapolis.pl?

Ocenapolis.pl podpowie Ci wybór najlepszego ubezpieczenia na życie, ponieważ:

  • posiada największą na rynku bazę towarzystw ubezpieczeniowych;
  • zatrudnia osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, dla których meandry ubezpieczeń na życie nie mają tajemnic – skorzystaj z tego;
  • jest serwisem, który łączy wiedzę swoich pracowników z automatyczną analizą Big Data, co pozwala przedstawić ofertę ubezpieczeniową już po kilkunastu minutach;
  • zapewnia oszczędność czasu – zamiast samodzielnie porównywać oferty firm ubezpieczeniowych, przedstawiciel jednej z nich skontaktuje się z Tobą sam i przedstawi indywidualną propozycję polisy na życie;
  • dzięki możliwości porównania warunków setek ubezpieczycieli jest w stanie wybrać nie tylko najlepsze, ale i najtańsze ubezpieczenie na życie zgodne z podanymi przez Ciebie parametrami.

Dla kogo przede wszystkim przeznaczone jest ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie na życie jest produktem, który powinien szczególnie zainteresować osoby, chcące zadbać o swoich najbliższych. Kiedy warto zastanowić się nad polisą?

  • Jeśli planujesz kredyt hipoteczny, dobierz do niego ubezpieczenie na życie – zabezpieczy ono spłatę zobowiązania w razie Twojej śmierci – dług nie obarczy członków Twojej rodziny.
  • Jeśli posiadasz małe dzieci – ubezpieczenie na życie uchroni Twoją rodzinę przed finansowymi konsekwencjami utraty rodzica.
  • Jeśli obawiasz się, że świadczenie emerytalne w przyszłości nie będzie w stanie pokryć Twoich potrzeb – wówczas możesz wybrać ubezpieczenie ochronne na dożycie, które pozwoli Ci korzystać ze środków finansowych po upływie okresu ochronnego, co znacząco powinno podnieść wysokość podstawowej emerytury.

Czy dane przekazywane Ocenapolis.pl są bezpieczne?

Wszystkie informacje przekazywane w formularzu są przetwarzane tylko i wyłącznie w jednym celu – przedstawienia Ci najlepszej oferty ubezpieczenia na życie. Nie są udostępniane żadnym podmiotom niepożądanym. Możesz być w pełni spokojny, ponieważ wszystkie dane, które nam dostarczasz, szyfrowane są za pomocą certyfikatu SSL.

Jak skontaktować się z pracownikami porównywarki ubezpieczeń na życie?

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o działaniu naszej porównywarki? Masz pytania dotyczące rodzajów polis na życie? Odpowiedzi udzielą Ci nasi konsultanci, którzy czekają na telefony pod numerem +48 732 123 865

od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-20:00 oraz w soboty od 10:00 do 16:00. Jeśli wolisz kontakt drogą elektroniczną, napisz na adres e-mail [email protected].

 

Nowość – Ubezpieczenia NNW dla dzieci

Płatności obsługiwane przez

logo BlueMedia logo Visa logo MasterCard

© 2024 Ocenapolis.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone