Strefa edukowania Ocenapolis.pl


Stała czy zmienna suma ubezpieczenia AC – co wybrać?

Kierowca, który decyduje się na zakup ubezpieczenia AC często staje przed dylematem jakim jest wybór stałej lub zmiennej sumy ubezpieczenia. Pierwsza z nich wiąże się z otrzymaniem odszkodowania w wysokości równej wartości samochodu z dnia zawarcia umowy ubezpieczenia. Druga z kolei zależy od ceny pojazdu w dniu powstania szkody. Co zatem bardziej się opłaca?


Ubezpieczenie Autocasco – czym jest i co obejmuje AC?

AC - jaki jest jego zakres?

Autocasco jest dobrowolnym ubezpieczeniem komunikacyjnym. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie czynniki wpływają na cenę AC, w jakich sytuacjach ubezpieczyciel zmniejszy wysokość odszkodowania i na jakie elementy polisy zwrócić szczególną uwagę, to dobrze trafiłeś! Miłej lektury!


Ubezpieczenie AC starego auta – czy się opłaca

Czy warto ubezpieczyć leciwy samochód

Chcesz wykupić Autocasco dla starszego samochodu? Musisz mieć na uwadze, że nie wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe chcą w ten sposób ubezpieczać kilkunastoletnie samochody. Jednak jeśli posiadasz używany samochód o dużej wartości, wykup polisę AC. W razie uszkodzeń ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie, a ty unikniesz wysokich kosztów związanych z naprawą.Płatności obsługiwane przez

logo BlueMedia logo Visa logo MasterCard

© 2019 Ocenapolis.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone