Aktualności


Ceny OC spadają. Nawet o 31 proc. mniej!

Jak bardzo spadną ceny OC?

Narodowy Fundusz Gwarancyjny pobiera od ubezpieczalni mniejszą kwotę składek niż w roku poprzednim. Wynika to z obniżek cen polis OC na samochód. Ich średnia cena spadła nawet o 23 proc. w ostatnim roku. Gdzie najkorzystniej ubezpieczyć pojazd?


Piotr Wetmański i Grzegorz Olszewski – nowi członkowie zarządu Banku Pekao

Piotr Wetmański i Grzegorz Olszewski - nowi członkowie zarządu Banku Pekao

Po przejęciu kontroli nad Pekao S.A. przez PZU i PFR, bank przechodzi poważne zmiany kadrowe. Po zastąpieniu członków rady nadzorczej i prezesa banku nastał czas na rozbudowanie zarządu. 7 marca jego szeregi zasilił Piotr Wetmański a 1 kwietnia dołączy do niego Grzegorz Olszewski, który wcześniej pełnił funkcję dyrektora Biura Sprzedaży Produktów Inwestycyjnych w Grupie PZU.


Kolejne zmiany w zasadach ubezpieczeń OC – możliwy wzrost cen

Kolejne zmiany w zasadach ubezpieczeń OC - możliwy wzrost cen

Szykują się poważne zmiany w ubezpieczeniach OC. Kierowcy już martwią się o portfele. Większe odszkodowania dla ofiar wypadków samochodowych, respektowanie zniżek OC za bezszkodową jazdę przez wszystkie kraje Unii Europejskiej oraz prawo do międzynarodowej kontroli ubezpieczenia pojazdów – ile będą kosztować najnowsze zmiany zaproponowane przez Parlament Europejski?Płatności obsługiwane przez

logo BlueMedia logo Visa logo MasterCard

© 2022 Ocenapolis.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone