AktualnościCeny OC spadają. Nawet o 31 proc. mniej!

Publikacja:

Jak bardzo spadną ceny OC?

Narodowy Fundusz Gwarancyjny pobiera od ubezpieczalni mniejszą kwotę składek niż w roku poprzednim. Wynika to z obniżek cen polis OC na samochód. Ich średnia cena spadła nawet o 23 proc. w ostatnim roku. Gdzie najkorzystniej ubezpieczyć pojazd?

Autor: ocenapolis

Kategorie: Aktualności


Piotr Wetmański i Grzegorz Olszewski – nowi członkowie zarządu Banku Pekao

Publikacja:

Piotr Wetmański i Grzegorz Olszewski - nowi członkowie zarządu Banku Pekao

Po przejęciu kontroli nad Pekao S.A. przez PZU i PFR, bank przechodzi poważne zmiany kadrowe. Po zastąpieniu członków rady nadzorczej i prezesa banku nastał czas na rozbudowanie zarządu. 7 marca jego szeregi zasilił Piotr Wetmański a 1 kwietnia dołączy do niego Grzegorz Olszewski, który wcześniej pełnił funkcję dyrektora Biura Sprzedaży Produktów Inwestycyjnych w Grupie PZU.

Autor: ocenapolis

Kategorie: Aktualności


Kolejne zmiany w zasadach ubezpieczeń OC – możliwy wzrost cen

Publikacja:

Kolejne zmiany w zasadach ubezpieczeń OC - możliwy wzrost cen

Szykują się poważne zmiany w ubezpieczeniach OC. Kierowcy już martwią się o portfele. Większe odszkodowania dla ofiar wypadków samochodowych, respektowanie zniżek OC za bezszkodową jazdę przez wszystkie kraje Unii Europejskiej oraz prawo do międzynarodowej kontroli ubezpieczenia pojazdów – ile będą kosztować najnowsze zmiany zaproponowane przez Parlament Europejski?

Autor: ocenapolis

Kategorie: AktualnościAviva wprowadza płatności jednym kliknięciem

Publikacja:

Aviva wprowadza płatności jednym kliknięciem

W drugiej połowie roku Aviva planuje wprowadzić usługę one-click. To bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające realizować płatność wyłącznie jednym kliknięciem, bez podawania pełnych danych karty. Zakup polisy będzie jeszcze łatwiejszy!

Autor: ocenapolis

Kategorie: Aktualności


Zmiany w przepisach dotyczących kancelarii odszkodowawczych

Publikacja:

Zmiany w przepisach dotyczących kancelarii odszkodowawczych

13 lutego odbyło się pierwsze czytanie projektu ustawy o regulacji zasad funkcjonowania firm odszkodowawczych. Najwięcej kontrowersji wzbudza art. 9 ustawy o zakazie cesji wierzytelności z czynów niedozwolonych. Jakie konsekwencje może spowodować senacki projekt?

Autor: ocenapolis

Kategorie: Aktualności

Płatności obsługiwane przez

logo BlueMedia logo Visa logo MasterCard

© 2024 Ocenapolis.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone