Aviva wprowadza płatności jednym kliknięciem

Publikacja:
Aviva, jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, zapewnia szybki dostęp do produktów ubezpieczeniowych. Udostępnia serwis Moja Aviva, służący do kupowania i zarządzania polisami. Teraz planuje wprowadzić nowe możliwości w zakresie płatności. Już w drugiej połowie roku będzie akceptować Google Pay, Apple Bay i Blika. Zakup polisy ubezpieczeniowej stanie się jeszcze łatwiejszy!

Aviva wprowadza płatności jednym kliknięciem

Na czym polega metoda „one click”?

Aviva chce zrezygnować z używanej obecnie bramki płatniczej, która pośredniczy w przelewie pieniędzy z karty lub konta. W zamian zamierza wprowadzić bezpośrednie, ekspresowe płatności, będące odpowiedzią na potrzeby współczesnych klientów. Płatność jednym kliknięciem skraca ścieżkę płatności i minimalizuje liczbę kroków, które musi wykonać kupujący. Pozwala sfinalizować umowę polisy bez podawania pełnych danych karty.

Kto będzie mógł korzystać z szybkich płatności na platformie Moja Aviva?

Ubezpieczyciel zapowiada, że każdy klient kupujący polisę na platformie Moja Aviva, zapłaci za ubezpieczenie za pomocą bezpośrednich płatności. Zastrzega, że może być konieczne wcześniejsze podanie numeru swojej karty. Dokonując płatności na platformie Moja Aviva, będzie można skorzystać z Blika, a w wersji mobilnej – klient otrzyma dostęp do płatności Apple Pay oraz Google Pay.

Dyrektor ds. cyfryzacji Avivy Krzysztof Biernacki mówi, że nowe możliwości płatnicze będą dostępne w drugiej połowie 2019 roku.

Coraz więcej klientów korzysta z oferty firma Aviva

Aviva jest jednym z wiodących ubezpieczycieli. Ubezpiecza życie i zdrowie swoich klientów, proponuje również ubezpieczenia samochodu, domu, a nawet ubezpieczenie roweru. Wraz z wprowadzeniem nowych udogodnień, spodziewa się wzrostu liczby klientów. Firma liczy, że liczba osób zainteresowanych jej ofertą wzrośnie do 500 tys. Na koniec roku 2018 posiadała około 330 ubezpieczonych.

Aviva stale udoskonala swoje propozycje produktowe. Od stycznia klienci mają możliwość zgłaszania szkód i roszczeń w ramach ubezpieczeń komunikacyjnych AC online, również z poziomu urządzeń mobilnych. To rozwiązanie w przyszłości obejmie kolejne rodzaje ubezpieczeń.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Płatności obsługiwane przez

logo BlueMedia logo Visa logo MasterCard

© 2024 Ocenapolis.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone