Inne rodzaje ubezpieczeń

Ubezpieczenie roweru, ubezpieczenie psa, OC rolnika, czy OC dla firm – to tylko niektóre niestandardowe polisy dostępne na rynku. Kalkulator ubezpieczeń Ocenapolis jest narzędziem, które również w przypadku rzadziej spotykanych polis, ułatwi wybór optymalnej oferty. Wypełnij krótki formularz poniżej i poczekaj na telefon doradcy ubezpieczeniowego, który przygotuje propozycję wedle Twoich wytycznych.

więcej..

Jakie ubezpieczenia analizuje kalkulator Ocenapolis?

Oferty towarzystw ubezpieczeniowych są na tyle rozbudowane, że można ubezpieczyć niemal wszystko. Wbrew pozorom jednak niełatwo znaleźć firmę, w której dobra cena idzie w parze z zabezpieczeniem wszystkich interesów klienta. Dlatego łatwiej skorzystać z pomocy algorytmów i doświadczonych doradców Ocenapolis.
Porównywarka ubezpieczeń sprawdzi się, jako narzędzie do wyboru optymalnej oferty w zakresie:

ubezpieczenia roweru

Oferta dotycząca jednośladów jest mocno zróżnicowana, niektóre towarzystwa proponują jedynie ubezpieczenie rowerzysty, uwzględniają pokrycie kosztów związanych z leczeniem w następstwie wypadku, usługę assistance czy OC rowerzysty. Inne z kolei gwarantują również rekompensatę finansową za uszkodzenia jednośladu. Jednak jedną z najpopularniejszych polis jest ubezpieczenie roweru od kradzieży.

ubezpieczenia firmy

Polisy dla klienta biznesowego są produktem obejmującym bardzo szeroki zakres zabezpieczeń. Dużą popularnością cieszy się ochrona przed odpowiedzialnością cywilną dla firm. Przedsiębiorcy często decydują się również na ubezpieczenie majątkowe mienia, zabezpieczenie w przypadku utraty zysku, ubezpieczenia maszyn i sprzętu elektronicznego, czy polisy chroniące roboty budowlane. Firmy traktowane są na osobnych warunkach także w przypadku doboru ubezpieczeń komunikacyjnych, zdrowotnych i turystycznych.

ubezpieczenia psa i kota

Właściciele czworonogów, mogą wykupić polisę dla pupila, która obejmowała będzie koszty leczenia, pokryje ona również wydatki na leki, środki opatrunkowe, czy koszty zabiegów operacyjnych. Niektóre ubezpieczenia zawierają również zwrot kosztów za uśpienie i kremację zwierzęcia. Ubezpieczenie dla psa czy kota pozwoli również zapewnić bez opłat opiekę czworonogowi w trakcie hospitalizacji właściciela.

ubezpieczenia rolnicze

Rolnicy zobowiązani są do wykupienia szeregu polis, podobnie jak kierowcy, muszą na przykład opłacić ubezpieczenie OC rolników. Pieniądze z polisy pokryją koszty powstałe w wyniku poniesienia strat przez osoby trzecie na terenie Twojego gospodarstwa lub gdy szkody wyrządzą Twoje zwierzęta. Poza obowiązkowym OC, rolnicy muszą również wykupić ubezpieczenie budynków rolnych oraz ubezpieczenie upraw rolnych – jeśli korzystają z unijnych dopłat.

ubezpieczenia laptopa, aparatu, smartfona

Jeśli posiadasz kosztowny sprzęt, skorzystaj z polisy na sprzęt elektroniczny. Niełatwo na obecnym rynku znaleźć ubezpieczyciela, który posiadałby osobną ofertę dotyczącą ubezpieczenia komputera lub aparatu, ale istnieje np. możliwość skorzystania z przedłużonej gwarancji i w ten sposób uniknięcia ponoszenia kosztów naprawy.
Porównywarka pomoże również wyszukać stosowne polisy od włamania i kradzieży – one również w określonych sytuacjach chronią Cię przed wydatkami na nowy sprzęt.

Kalkulator ubezpieczeń – jak to działa?

Po wejściu na stronę Ocenapolis i wybraniu kategorii “Innego rodzaju ubezpieczenia” wypełnij krótki formularz. Pierwszą informacją, która pozwoli przygotować dla Ciebie polisę, jest określenie przedmiotu ubezpieczenia. Podaj również swoje dane osobowe, które pozwolą się z Tobą skontaktować w celu uzgodnienia szczegółów polisy.
Po wypełnieniu formularza na stronie oddzwonimy w ciągu kilkunastu minut z propozycją spersonalizowanego ubezpieczenia.

Dla kogo przeznaczona jest porównywarka Ocenapolis?

Kalkulator ubezpieczeń Ocenapolis ułatwia nawigację pomiędzy rozbudowaną siecią towarzystw ubezpieczeniowych. Pozwala w krótkim czasie wyselekcjonować polisy, które są w stanie spełnić Twoje oczekiwania względem proponowanych zabezpieczeń. To również źródło kompleksowej wiedzy na temat ubezpieczeń. Dostarcza jej grupa doradców z wieloletnim stażem w branży zdobywanym u największych ubezpieczycieli. Skorzystaj z kalkulatora, jeśli zależy Ci na:

  • oszczędności czasu,
  • optymalnym wykorzystaniu środków finansowych,
  • zabezpieczeniu swoich interesów,
  • współpracy z profesjonalistami.

Jak skontaktować się z pracownikami Ocenapolis?

Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat polis ubezpieczeniowych? Zastanawiasz się, co obejmuje polisa OC rowerzysty? Skontaktuj się z pracownikami Biura Obsługi Klienta Ocenapolis. Dyżurują od poniedziałku do piątku między 9:00 a 20:00 i w soboty 10:00 a 16:00 pod numerem +48 732 123 865

i czekają na Twoje pytania. Odpowiedzi możesz szukać również poprzez kontakt mailowy.

Ocenapolis dba o bezpieczeństwo Twoich danych

Zastosowanie certyfikatów SSL i protokołu HTTPS sprawia, że wszystkie dane przekazywane podczas korzystania z porównywarki są bezpieczne. Nie udostępniamy ich też żadnym podmiotom zewnętrznym. Wybierając Ocenapolis, stawiasz na współpracę z firmą stosującą się do wszystkich reguł przetwarzania danych osobowych zgodnie z wytycznymi RODO.

Płatności obsługiwane przez

logo BlueMedia logo Visa logo MasterCard

© 2024 Ocenapolis.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone