Link4 - pierwsze towarzystwo ubezpieczeniowe w Polsce, które rozpoczęło sprzedaż ubezpieczeń metodą direct.

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. jest pierwszą instytucją w Polsce, która zaoferowała ubezpieczenia w kanale direct. Firma działa od 2003 roku. Ma swoją siedzibę w Warszawie, lecz zakres jej działalności obejmuje cały kraj. Specjalizuje się w sprzedaży polis komunikacyjnych, mieszkaniowych i podróżnych. Klient może skorzystać z usług proponowanych przez ubezpieczyciela telefonicznie, mailowo, albo z agentem współpracującym z firmą. LINK4 to instytucja, która jako pierwsza w Polsce wprowadziła samochód zastępczy nie tylko dla poszkodowanego, ale również dla sprawcy wypadku.

W latach 2009-2014 LINK4 należał do RSA Insurance Group, czyli brytyjskiego ubezpieczyciela, którego działalność obejmuje 130 krajów. Od września 2014 LINK4 jest członkiem grupy PZU S.A.

LINK4 to instytucja, która może poszczycić się licznymi osiągnięciami. Dwukrotnie zdobyła nagrodę „Produkt flotowy roku” za najlepsze ubezpieczenia dla firmowych flot pojazdów: w 2014 i 2015 roku. LINK4 jest też pierwszym polskim towarzystwem specjalizującym się w ubezpieczeniach direct, które otrzymało certyfikat ISO 9001:2001. Dotyczy on działalności w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych. Firma jest także laureatem wielu tytułów i nagród, m.in. Złotego Lauru Klienta, Super Marki 2017 i 2018, Great Place To Work, Inwestora w Kapitał Ludzki czy Gwiazdy Jakości Obsługi.

Oferta - rodzaje ubezpieczeń

Początkowo, działalność LINK4 ograniczała się do podstawowych ubezpieczeń samochodu, w zakresie OC i AC. Dalszy rozwój tej działalności zaowocował poszerzeniem zakresu świadczonych usług poprzez wprowadzenie kolejnych produktów. Dziś firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak również Małe i Średnie Przedsiębiorstwa. Co więcej, możliwe jest skorzystanie z oferty ubezpieczenia turystycznego, która dotyczy zarówno wyjazdów zagranicznych, jak i krajowych. Istotną część oferty stanowią także ubezpieczenia mieszkania, z której chętnie korzysta wielu klientów.

człowiek z tarczą Ubezpieczenia w Link4

samochód
Ubezpieczenie samochodu
w Link4
>
samochód

Ubezpieczenie samochodu w Link4

Oferta ubezpieczenia samochodowego w LINK4 jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu można dopasować ją do potrzeb wielu klientów. W związku z podstawowym pakietem, osoba ubezpieczona może otrzymać zniżkę do 7 proc. przy wykupieniu usługi drogą internetową.

Ubezpieczenia podstawowe:

  • Pakiet OC – dotyczy tzw. ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, które kierowca prawnie zobligowany jest wykupić. W ramach dostępnej oferty ubezpieczenie OC w LINK4 można nabyć już od 459 zł. Pakiet obejmuje też Assistance Opony dla ubezpieczonego auta.

  • Ubezpieczenie AC (autocasco) – to opcja dla osób, które obawiają się uszkodzenia, kradzieży, albo utraty auta w innych okolicznościach. Gdy dojdzie do zniszczenia auta, ubezpieczyciel umożliwia skorzystanie z jednego z dwóch wariantów. Pierwszym z nich jest warsztat. W tym przypadku, samochód zostaje oddany do naprawy za pośrednictwem ubezpieczyciela. Drugim rozwiązaniem jest kosztorys. Wyliczona w ramach tej wyceny kwota zostanie przekazana poszkodowanemu od ręki. Stanowi ona podstawę naprawienia pojazdu we własnym zakresie.

  • Pakiet OC i AC – taka propozycja łączy w sobie cechy pakietu OC i ubezpieczenia AC. Cena za pakiet rozpoczyna się od 674 zł i obejmuje Assistance Opony i samochód zastępczy. Co więcej, pomoc pojawi się w ciągu 30 minut od zgłoszenia. Takie ubezpieczenie zapewnia pełną ochronę na wypadek kradzieży i wypadków.


Link4 niedawno dołączył do systemu BLS, czyli Bezpośredniej Likwidacji Szkód. Oznacza to, że klienci z ubezpieczeniem OC od Link4, w razie kolizji drogowej będą mogli zlikwidować szkodę bez dodatkowych opłat w swojej firmie ubezpieczeniowej, a nie u ubezpieczyciela sprawcy wypadku. Co ważne, dzięki BLS poszkodowany nie musi też brać udziału w procesie rozliczeniowym w związku z poniesionymi stratami. Załatwi to za niego towarzystwo ubezpieczeniowe, w którym płaci składki OC.

LINK4 wprowadza także pakiet dodatkowych ubezpieczeń samochodu. W ramach produktu Wracaj do Zdrowia klienci, którzy doznali obrażeń w wyniku wypadku, mogą skorzystać z pakietu usług medycznych i rehabilitantów. W pakiecie Pomoc po Kradzieży ubezpieczeni w LINK4 mogą liczyć na wypłatę świadczenia do 2 tys. zł na dowolne wydatki powstałe w wyniku kradzieży samochodu (np. przejazd taksówkami, koszt wynajmu pojazdu zastępczego, zakup sprzętu pozostawionego w skradzionym aucie etc.) Można też liczyć na ubezpieczenia Szyby 24, albo Kluczyki Plus. Ubezpieczenie NNW dotyczące poważnych uszczerbków, może okazać się bardzo przydatne. Podróże + Auto Assistance to dobra opcja dla osób podróżujących za granicą autem. Każdy, kto nie chce wykupywać pełnego pakietu AC, może zaoszczędzić i skorzystać z opcji Smart Casco. W parze z ubezpieczeniem OC funkcjonuje tzw. Zielona Karta. LINK4 proponuje też ubezpieczenie motocyklu, albo auta zabytkowego.
OBLICZ SKŁADKĘ
dom
Ubezpieczenie mieszkania
w Link4
>
dom

Ubezpieczenie mieszkania w Link4

Oferta Link 4 obejmuje także ubezpieczenie domu i mieszkania. Zakres ochrony jest w tym przypadku bardzo szeroki. Dotyczy on takich sytuacji jak pożar, kradzież z włamanie, przepięcie, uwzględniane mogą być inne zdarzenia losowe. Zaletą tej opcji jest również to, że  uwzględnia także nieruchomości w trakcie budowy. W ramach Assistance, możliwe jest także skorzystanie z usług elektryka, hydraulika, ślusarza i innych fachowców. OBLICZ SKŁADKĘ
parasol przeciwsłoneczny
Ubezpieczenie turystyczne
w Link4
>
parasol przeciwsłoneczny

Ubezpieczenie turystyczne w Link4

Proponowane przez Link 4 ubezpieczenie turystyczne obejmuje zarówno opiekę w kraju jak i za granicą. Jeżeli klient odnawia ubezpieczenie OC/AC może skorzystać z ubezpieczenia dla jednej osoby gratis. W trakcie trwania oferty, opieką zostaje objęte mieszkanie osoby, która wykupiła polisę. Ta opcja przewiduje tzw. wariant elastyczny. Oznacza to, że ubezpieczony może dopasować rodzaj usługi do swoich potrzeb. Można kierować się kryterium miejsca podróży (kraj, zagranica), rodzaju aktywności (sporty letnie, zimowe, ekstremalne). Pakietem objęte są też wyjazdy służbowe. OBLICZ SKŁADKĘ
pies
Inne rodzaje ubezpieczeń
w Link4
>
pies

Inne rodzaje ubezpieczeń w Link4

Link 4 nie adresuje swojej oferty tylko do klientów indywidualnych. Uwzględnia też potrzeby Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Proponuje kompleksowe ubezpieczenie majątku firmy na jednej polisie. Towarzyszy temu szeroki zakres usług Assistance, jak również doradztwo prawne i podatkowe. Istotną cechą tego pakietu jest dopasowanie usług do konkretnych rodzajów biznesu. Inne ubezpieczenie otrzyma właściciel drogerii, inne zaś sklep spożywczy, czy hotel. Zróżnicowanie jest bardzo ważnym aspektem tej opcji. OBLICZ SKŁADKĘ

informacja Obsługa szkód i roszczeń

Towarzystwo Ubezpieczeniowe LINK4 posiada działającą całą dobę infolinię. Pozwala ona na szybkie zgłoszenie szkody. Wykwalifikowani i kompetentni konsultanci udzielą informacji, które są niezbędne w momencie, gdy chcemy skorzystać z ubezpieczenia. Jeżeli nie jest możliwe skontaktowanie się z Biurem Obsługi Klienta w chwili zajścia zdarzenia, należy zrobić to w ciągu 24 godzin od zaistnienia szkody. Pomocne w zgłaszaniu szkody lub roszczenia będzie oświadczenie, które dostępne jest na stronie internetowej LINK4.
żarówka


Zgłoszenie i sprawdzenie statusu szkody

Zgłoszenie szkody l lub roszczenia w LINK4 jest możliwe za pośrednictwem telefonu lub maila. Następnie konsultant rejestruje szkodę i wprowadza optymalną ścieżkę jej likwidacji. Oceni też, czy poszkodowany potrzebuje pomocy. Jeśli tak jest, pojawi się ona na miejscu zdarzenia w ciągu 30 minut.

Formularz ubezpieczyciela, który służy do zgłaszania szkody obejmuje szkodę OC i AC, mieszkaniową, turystyczną, nieruchomościową. Uwzględniona jest też tzw. szkoda na osobie. Dotyczy ona sytuacji, gdy ofiara wypadku doznała obrażeń ciała w jego wyniku.

Towarzystwo ubezpieczeniowe LINK4 zgłasza się do poszkodowanego w ciągu 2 dni od zgłoszenia szkody. Rzeczoznawca dokonuje oględzin, które zostaną opisane w raporcie. Odpowiednia dokumentacja trafia do LINK4 i na jej podstawie ubezpieczyciel dokonuje kalkulacji kosztów naprawy.

plus minus Wady i zalety ubezpieczenia w Link4

LINK4 świadczy usługi wysokiej jakości. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce. Istotną zaletą jego oferty jest dostęp do wielu dodatkowych usług. Można liczyć też na szybką i fachową pomoc, gdy dojdzie do wypadku.
Infolinia czynna całodobowo
Pakiet Assistance, pomoc w przypadku awarii, w tym opcja samochodu zastępczego
Dodatkowe ubezpieczenia samochodu w ramach OC i AC m.in. KluczykiPlus, Szyba24,
Gdy dojdzie do uszkodzenia można wybrać między sporządzeniem kosztorysu lub naprawą auta w warsztacie
Oferta dla firm

kalkulator Ostatnie kalkulacje składek

Mini Cooper 2015
AC
2265 zł
Kia Sportage 2010
OC + AC
1703 zł
Dacia Duster 2005
OC + AC
2268 zł

dzwoniący telefon Kontakt z Link4

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.


Prezes zarządu: Agnieszka Wrońska
Spółka Matka: PZU S.A.
NIP: 526-26-72-654
REGON: 015290740
KRS: 0000142452
Kapitał Zakładowy: 111 355 255 zł


ul. Postępu 15
02-676 Warszawa
tel.: nowi klienci 22 444 44 23; stali klienci 22 444 4444
email: [email protected]
Godziny pracy: od poniedziałku do piątku, w godz. 8:30-17:30
soboty 09.00 -17.00


uścisk dłoni Agenci i placówki

W celu skontaktowania się z agentem Link 4 należy wysłać wiadomość za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej ubezpieczyciela. Wystarczy wpisać dane i numer telefonu oraz sprecyzować problem w temacie. Zgłoszenie trafi do odpowiedniego agenta, który odpowie  na nie w celu udzielenia porady.

Istnieje też możliwość kontaktu z agentem w oddziale. Wyszukanie dokładnej lokalizacji nie jest kłopotliwe. Można to zrobić za pośrednictwem mapy placówek i punktów ubezpieczeń, która dostępna jest na stronie Towarzystwa Ubezpieczeń Link 4. Wystarczy wybrać województwo i miasto. Wtedy nastąpi szybkie wskazanie najbliższej placówki ubezpieczyciela.

dymek z kropkami Opinie o o Link4

Link 4 jest popularną marką, która świadczy usługi o bardzo szerokim zakresie. W związku z tym, cieszy się dużym uznaniem ze strony klientów.
Stłuczki przytrafiają się nawet najlepszym kierowcom. Gdy po wypadku potrzebowałem pomocy, wystarczył jeden telefon do Link 4. Nie musiałem długo czekać. Po 30 minutach moje auto zostało odholowane. Po dwóch dniach zwrócił się do mnie rzeczoznawca. Po dokonaniu wyceny, auto trafiło do warsztatu. Teraz znowu mogę nim jeździć.

MirekJa i mój mąż bardzo często wyjeżdżamy. Zagranicznym podróżom zawsze towarzyszyły obawy o dom, który pod naszą nieobecność narażony jest na kradzież. Na szczęście ubezpieczenie turystyczne w Link 4 zapewnia ochronę nieruchomości gdy nie ma nas w domu. Dzięki temu, możemy podróżować spokojnie.

JoannaWysokie odszkodowanie po wypadku? To możliwe z ubezpieczeniem od Link 4. Pieniądze szybko trafiły do mnie i mogłem wydać je na potrzeby leczenia.

Mikołaj


Subscribe
Powiadom o
guest
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nrawota
nrawota
5 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

NIE WYLICZAJCIE SKŁADKI W LINK4, BO BEZ PYTANIA PRZYŚLĄ WAM POLISĘ I KAŻĄ ZA NIĄ ZAPŁACIĆ. Wyliczyłem sobie składkę ubezpieczeniową w Internecie. Później ktoś z LINK4 zadzwonił do mnie, więc poprosiłem o przesłanie jakiegoś jeszcze innego wyliczenia. A później sami z siebie przesłali mi polisę, o którą nie prosiłem. Po jakimś czasie poinformowali mnie, że mam z nimi zawartą umowę i muszę za nią zapłacić albo ją wypowiedzieć. Po wypowiedzeniu naliczyli mi kwotę ok. 60 zł. Chciałem, żeby przysłali mi jakiś dokument, który potwierdzi, że w ogóle zawnioskowałem do nich o zawarcie polisy, ale mnie zbyli i nasłali na mnie… Czytaj więcej »

Tomasz
Tomasz
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Nie polecam a wręcz odradzam wykup polisy w Link4. Miałem ubezpieczone auto w Link4 a przy sprzedaży fakturowej cały czas robili problem z wypisania mnie z polisy. Przez prawie dwa miesiące od sprzedaży wysyłali mi non stop powiadomienia bym opłacił polisę. Jeśli tego nie zrobię skierują sprawę do windykacji. Dostali ode mnie fakturę sprzedaży, która była dowodem na to ze nie jestem już właścicielem pojazdu. Oni jednak cały czas twierdzili ze powinienem dokonać wpłaty. Dodam iż sprzedaż auta nastąpiła przed upływem polisy za rok poprzedni. Po miesiącu przestali ode mnie odbierać telefony. Żenada. Takie firmy nie powinny istnieć! Brak kompetencji,… Czytaj więcej »

Paweł
Paweł
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

JEDNA WIELKA PARODIA CO ROBIA Z ICH KLIENTAMI. Miałem szkodę Autocasco Full Pakiet Assistance i samochodem zastępczym jeszcze kilka udogodnieniami zadzwoniłem po Assistance i powiedzieli mi że mogą podwieźć mnie i moje auto do najbliższego ich partnerskiego serwisu to jest 35 km od mojego miejsca zamieszkania a wypadek przydarzył się 7 km od mojego miejsca zamieszkania Jak zapytałem Przecież ja nie wiem czy chcę akurat oddałaś mi samochód do tego serwisu czy bardziej bym powiedział warsztatu powiedziała pani że takie mają zasady postanowiłem wezwać lawetę we własnym zakresie na drugi dzień zgłaszając szkodę zapytała go samochód zastępczy na który płacę… Czytaj więcej »

Fryderyk
Fryderyk
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

No to i ja się przyłączę do grona niezadowolonych klientów Link4 i podzielę się moją historią! Zacznijmy od tego, że umowę z Link4 podpisałem ponad 1,5 roku temu, pierwszy rok było super, bardzo sobie chwaliłem, dlaczego? Bo nic się nie działo! Problemy zaczęły się w drugim roku… pierwsza awaria. Co robię? Wiadomo, dzwonię, opowiadam jaka jest sytuacja- przemiła pani na infolinii informuje, że wysyła pomoc, wszystko odbywa się szybko, sprawnie, samochód musi zostać w serwisie, ja otrzymuje samochód zastępczy- rewelacja! Link4 najlepszym ubezpieczycielem… po kilku dniach samochód odbieram z serwisu, wszystko super do czasu drugiej usterki! Ja na pewniaka dzwonię… Czytaj więcej »

Adela
Adela
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Ja nie miałam żadnych problemów z ubezpieczycielem, zgłosiłam szkodę, nie było żadnych afer, wymigiwania się, oszustw- nic z tych rzeczy! Link4 wszystkim zajęli się za mnie. Nic tylko się cieszyć i polecać- bo wiem, że bywa różnie, ale różnie bywa wszędzie i żeby nie było, że w Link4 bywa tylko źle- bo moje doświadczenie jest takie, że jest dobrze!

Dominik
Dominik
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Decydując się na ubezpieczenie w LINK4 liczyłem na najwyższą jakość usługi- w końcu to towarzystwo ubezpieczeniowe z super opiniami, bardzo rozpoznawalne, itd. Jakie było moje zdziwienie gdy okazało się, że po dość poważnym wypadku liczyłem na szybką i fachową pomoc, którą mi obiecywano, a spotkałem się z olewactwem, które nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem! Oczywiście po dość poważnym wypadku, straty też były poważne… i co? Link4 robił co mógł bym nie dociekał się swoich praw. Robili problemy ze wszystkim- od samochodu zastępczego począwszy, a na zaniżaniu kosztów (bo usterka nie była wynikiem wypadku) skończywszy! Serio- jakby sam wypadek nie… Czytaj więcej »

Karol Brzozowski
Karol Brzozowski
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

To może ja tylko dam znać jako osoba po drugiej stronie!
A więc miałem drobną stłuczkę z osobą ubezpieczoną w Link4! Szkody nie były duże, ale jednak- i nie było najmniejszych problemów! Zaraz po wypadku Link4 zachowało się wzorowo, a sprawca wypadku był totalnie spokojny, bo wiedział, ze Link4 o wszystko zadba i tak właśnie było! Aż sam rozważam czy jak mi wygaśnie polisa czy nie zmienić ubezpieczyciela!

Krystian
Krystian
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Szczerze? Nie ma ubezpieczyciela idealnego, który przy okazji małej stłuczki nie tylko chetnie odmaluje Ci auto, ale i naprawi inne usterki w furze, a odnoszę wrażenia, że jak długo ubepieczyciel nie będzie dokładał do biznesu to ludzie będą psioczyć! Oczywiście, że firmy ubezpieczeniowe zarabiaja na ubezpieczeniach tak długo jak płacisz za polise i nic sie nie dzieje, a w razie wypadku dokładnie sprawdzają by nie przepłacić! Dla mnie to jest oczywiste. No i oczywiście, od strony klienta jest to frustrujące, bo wiadomo, że płacimy za ubezpieczenie przez wiele lat, a jak bedzie miała miejsce najmniejsza awaria to przysłowiowa D… bo… Czytaj więcej »

Kazimierz
Kazimierz
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Oferta Link4 w pełni spełniła moje oczekiwania. Prawidłowe podejście do klienta- z empatią, szacunkiem i życzliwością. Warunki polisy też są bardzo korzystne.

Teodor
Teodor
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Jak zawsze- ile głów, tyle opinii. Bo każde zdarzenie jest zupełnie inne i wymaga innej opinii, czasami będzie tak, że klient będzie z niej zadowolony, a czasami wręcz przeciwnie, więc opinie innych ludzi trzeba czytać, trzeba ich słuchać, ale zawsze trzeba przepuszczać je przez filtr- bo nie wiemy w jakiej sytuacji my sie znajdziemy i jak będzie wyglądała nam udzielona pomoc. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że firma potrafi mieć równie dużo pozytywnych opinii co negatywnych! Ja przy wyborze towarzystwa ubezpieczeniowego poczytałem, popytałem, zdecydowałem się na Link4 i jestem ich klientem juz od dawna i w przez te wszystkie… Czytaj więcej »

Marcel
Marcel
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Oferta jest przyzwoita cenowo, z podstawowym pakietem assistance nie ma problemów, ale za to przy grubszych kraksach to już trzeba się bujać, bo ich rzeczoznawca to taki trochę oderwany od rzeczywistości. Nie wiem czy to kwestia mojego niefarta czy wszyscy ich rzeczoznawcy są tam tak szkoleni, że wypadek chca Ci wynagrodzić kasą, za którą to sobie można lizaka kupić, a nie odklepać auto.

Alan
Alan
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Jestem ubezpieczony w Link4 już od 4 lat, kiedyś miałem małą stłuczkę, nie było najmniejszych problemów z pomocą i asystą link4 więc przedłużyłem polise i tak ją przedłużam- bo cały czas, przez te 4 lata jestem zadowolony!

Ignacy
Ignacy
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Link4 nie ukrywajmy cenowo ma na serio bardzo dobrą ofertę! Byłem w szoku, że polisa nie musi kosztowac małej fortuny. Do tego proces „zakładania” polisy też jest mega wygodny! Wszystko do ogarnięcia w kilkanaście minut, co jest bardzo dużym plusem… natomiast jak mówi stare przysłowie- nic co tanie nie może być dobre. Jeśli nie wiecie z czego wynika niższa cena polis to już tłumaczę- z zaniżania również kosztów szkód. Niestety- płacisz mało to i dostajesz mniej kasy w razie jakiegokolwiek wypadku. Coś za coś! A wiadomo- nikt nie planuje wypadków;/ Dlatego moim zdaniem Link4 wypada średnio! Nie najgorzej, bo niestety… Czytaj więcej »

Janek
Janek
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Sprawdza się powiedzenie, że chytry dwa razy traci. Jestem stosunkowo młodym kierowcą (mam 27 lat), samochód to moje oczko w głowie, ale jak zobaczyłem jakie są ceny ubezpieczeń po zmianie samochodu, to nie ukrywam- trochę mi szczena opadła! przez wiek muszę płacić więcej, przez to, że jestem kawalerem- muszę płacić więcej! Co z tego, że jeżdzę bezwypadkowo? No właśnie- nic z tego! I tak za ubezpieczenie płace jak za złoto! Ale, że samochodem jeżdzę bardzo dużo, czasami jeżdzę za granice (akurat mam blisko do Niemiec, gdzie mam rodzinę), no i wiadomo, jak będę chciał pojechać do Czech czy do Austrii… Czytaj więcej »

Marek
Marek
1 miesiąc temu
Twoja ocena firmy :
     

Link 4 nie wystarczy że poinformowałem telefonicznie na ich infolinii że nie przedłużam u nich OC+AC (chcieli mnie „skroić” na aż 50% droższe ubezpieczenie niż w innej znanej firmie) to i tak otrzymałem od nich pismo ze mam opłacić i że liczy się tylko na piśmie ( po co w takim weryfikacja na początku rozmowy z LINK4 jeśli jestem zweryfikowany więc nie potrzeba marnować mojego czasu i środowiska(papieru) na składanie na piśmie)
Ten LINK4 funkcjonuje jak najgorszy urząd za PRL

Marcin
Marcin
29 dni temu
Twoja ocena firmy :
     

Nie polecam. Mimo AC/OC assistance nie potrafili pomoc z przebita oponą. Godzina 18:00, agent mówi że odwiozą do najbliższego wulkanizatora, od razu mu mówię że jest wszystko zamknięte, ten zdziwiony mówi że auto zostanie tam do jutra, a ja chyba z żoną i dwójką dzieci miałem iść na piechotę, czas na lawetę to 1.5h …. Tragedia, do domu było na szczęście 25km i kumpel podrzucił mi inne koło. A mogłem kupić w PZU to od razu bym miał lawetę z kołem zastępczym, kawą i herbatą…. Drobny problem a link4 nawet z czymś takim nie daje rady. Tragedia, uciekać jak najdalej.

Płatności obsługiwane przez

logo BlueMedia logo Visa logo MasterCard

© 2024 Ocenapolis.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone