Uniqa - jest częścią Uniqua Insurance Group. Towarzystwo ubezpieczeniowe jest 6 siłą w kraju jeżeli chodzi o ubezpieczenia majątkowe. Lider tzw. ubezpieczeń spółdzielczych.

Uniqa jest prestiżową firmą, o czym świadczą takie wyróżnienia, jak: Wybór Konsumenta, Laur Konsumenta i Dobra Polisa. Dla tego ubezpieczyciela pracuje ponad 3000 agentów,  reprezentujących placówki na terenie całego kraju.Marka ta rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku. Pochodzi od powstałej w 1990 roku spółki ZUiR Polonia, która dynamicznie rozwinęła się na przestrzeni ponad dwóch dekad funkcjonowania. Bardzo istotnym wydarzeniem było powstanie ZUiR Polonia-Życie w 1994 roku. Sześć lat później ZUiR Polonia udało się umocnić swoją pozycję poprzez przyłączenie inwestora strategicznego Uniqa. Po trzech latach doszło do oficjalnej zmiany nazwy na Uniqa, pod którą to ubezpieczyciel funkcjonuje do dzisiaj. Niedługo potem, spółkę zasilił kolejny podmiot, czyli TU Filar. W 2015 roku instytucja świętowała swoje dwudziestopięciolecie.

Oferta - rodzaje ubezpieczeń

Uniqa proponuje swoim klientom bardzo szeroki wachlarz ofert. Każdy, kto chce zadbać o swoje bezpieczeństwo, może wykupić ubezpieczenie zdrowia i życia. Wszyscy kierowcy są zobligowani do posiadania OC, które odnajdą wśród produktów tego ubezpieczyciela. Ochronie może podlegać także nieruchomość.  Osoby, które przygotowują się do wyjazdu, powinny uwzględnić w planach nabycie adekwatnej polisy. Ponadto, każdy z pakietów posiada także dodatkowe rozwiązania, które na pewno odpowiadają potrzebom potencjalnych nabywców.

człowiek z tarczą Ubezpieczenia w Uniqa

samochód
Ubezpieczenie samochodu
w Uniqa
>
samochód

Ubezpieczenie samochodu w Uniqa

Uniqa posiada także ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych. Do wyboru są trzy rodzaje pakietu OC. Wersja MINI to wariant podstawowy, który obejmuje szkody z OC i MINI Assistance. Istnieje też możliwość rozszerzenia go o ubezpieczenie pokrywające koszty rehabilitacji, jeśli będzie ona konieczna po wypadku, któremu uległ kierowca lub pasażer auta. W wersji MAXI, dodana zostaje do tego ochrona kierowcy i pasażerów. Najbardziej rozbudowana alternatywa to MEGA z dodatkiem w postaci NNW kierowcy z wysoką sumą ubezpieczenia.

Każdy, kto obawia się uszkodzenia auta lub jego utraty, powinien wykupić Autocasco. W wariancie MINI można liczyć na ochronę od wszystkich ryzyk, sił przyrody i kradzieży samochodu. Posiadacz oferty MAXI nie utraci zniżek za bezszkodowość nawet, jeśli przytrafi mu się jedna szkoda w ciągu roku. Opcja MEGA uwzględnia szeroki zakres Assistance, jak również ubezpieczenie szyb i zwrot kosztów wymiany kluczyka, zamków i fotelika dziecięcego. Ponadto, można otrzymać odszkodowanie za uszkodzenie felg i opon oraz ubezpieczenie rehabilitacja.

W ramach dodatkowej ochrony, istnieje możliwość wykupienia polisy NNW kierowcy i NNW obejmującego też pasażerów. Składki są korzystne, a pakiet obowiązuje na całym świecie. OBLICZ SKŁADKĘ
serce
Ubezpieczenie na życie
w Uniqa
>
serce

Ubezpieczenie na życie w Uniqa

Większość osób, które decydują się na zakup ubezpieczenia osobowego zwraca uwagę na to, jaki ma ono zakres. Bardzo często chcą, żeby obejmowało ono także członków rodziny. Każdy kto chce zapewnić bezpieczeństwo sobie i najbliższym powinien zapoznać się z ofertą polisy zdrowia i życia w Uniqa. W jej ramach dostępny jest m.in. pakiet rodzinny uwzględnia 31 rodzajów zdarzeń, w tym operacje, pobyt w szpitalu i chorobę małżonka. Moje zdrowie to inna alternatywa polisy bezpieczeństwa osobowego. Obejmuje ona szeroki zakres opieki medycznej. Moje  życie to zapewnienie najwyższych świadczeń dla bliskich, na wypadek śmierci poszkodowanego.

Ubezpieczenie Spokojne Życie zapewnia pełną ochronę w przypadku chorób śmiertelnych lub nowotworu, jak również wypłatę odszkodowania po śmierci posiadacza polisy. Sumy ubezpieczenia są wysokie, towarzyszy im niska składka, której wysokość zależy od wartości polisy, wieku jej posiadacza i indywidualnej oceny ryzyka . Ubezpieczyciel zapewnia najlepszą jakość opieki lekarskiej dla osób w wieku od 18 do 60 lat.

Ubezpieczenie Aktywne Życie odnosi się do inwalidztwa, urazu w wyniku wypadku komunikacyjnego oraz śmierci. Stała składka tej polisy wynosi 0,28 zł dziennie.  Firma pozwala też na zabezpieczenie na wypadek śmierci. Rodzina otrzyma odszkodowanie, zaś spłacany kredyt będzie zabezpieczony. Istnieje możliwość rozszerzenia oferty o opiekę w przypadku niezdolności do pracy, inwalidztwa, ciężkiego zachorowania i pobytu w szpitalu.  Każdy wariant ubezpieczenia na życie i zdrowie jest objęty Medical Assistance. OBLICZ SKŁADKĘ
dom
Ubezpieczenie mieszkania
w Uniqa
>
dom

Ubezpieczenie mieszkania w Uniqa

Posiadacze nieruchomości również mogą wykupić ubezpieczenie w Uniqa. Wariant MINI obejmuje szkody powstałe w wyniku pożaru, uderzenia pioruna, wybuchu, dymu, huraganu, sadzy, huku ponaddźwiękowego i upadku statku powietrznego. Opcja MAXI jest poszerzona o szkody powstałe w wyniku zalania, opadów śniegu i gradu. Największy zakres posiada oferta MEGA, która oprócz wcześniej wymienionych aspektów, zapewnia wypłacenie odszkodowania nawet jeśli szkoda zostanie wyrządzona w wyniku rażącego zaniedbania ze strony ubezpieczonego. Każda wymieniona propozycja objęta jest Home Assistance.

Usługodawca wprowadza też tzw. Wariant Ubezpieczenia TWÓJ. To indywidualna ochrona domu w ramach polisy samodzielnie dopasowanej przez klienta. Wedle uznania dobiera on elementy, które dostępne są w pakiecie nieruchomościowym. OBLICZ SKŁADKĘ
parasol przeciwsłoneczny
Ubezpieczenie turystyczne
w Uniqa
>
parasol przeciwsłoneczny

Ubezpieczenie turystyczne w Uniqa

Planując podróż, warto uwzględnić różne sytuacje, które mogą mieć miejsce w trakcie pobytu za granicą. Oferta Uniqa dotyczy zarówno wyjazdów krótko, jak i długoterminowych. Opcja MINI to pokrycie kosztów leczenia do 50000 zł. Pomoc finansowa w ramach NNW do 20000 zł oraz Assistance MINI.  Pakiet MAXI to  do 10000 zł na leczenie i NNW wynoszące nawet 20000 zł. Wiąże się to też z Assistance MAXI  i OC, które wynosi do 10000 zł. W ramach rozwiązania MEGA  również można otrzymać OC w takiej wartości. Najszerszy zakres ubezpieczenia turystycznego w Uniqa  pozwala na skorzystanie z opieki medycznej w kwocie do 200000 zł i NNW wynoszącego nawet 40000 zł. Dodatkowo, polisa obejmuje Assistance  MEGA.

Podróżujący mogą powiększyć ofertę o różne warianty. Jednym z nich jest ubezpieczenie bagażu i sprzętu sportowego. Dostępna jest też możliwość uwzględnienia w polisie dodatkowych kosztów dojazdu oraz sytuacji, kiedy to dochodzi do rezygnacji z podróży. OBLICZ SKŁADKĘ
pies
Inne rodzaje ubezpieczeń
w Uniqa
>
pies

Inne rodzaje ubezpieczeń w Uniqa

Oferta Uniqa nie jest adresowana wyłącznie do klientów indywidualnych. Ubezpieczyciel uwzględnia również potrzeby firm. Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą skorzystać z kilku kategorii dedykowanych im polis.

Ubezpieczenie majątkowe może dotyczyć posiadanego przez dużą firmę mienia. TWÓJ Biznes Plus to podobna opcja dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Roboty montażowe i budowlane podlegają opcji Ochrona Inwestycji, istnieje też alternatywa dla maszyn i sprzętów. Opcja nazwana Gwarancją Ubezpieczeniową zapewnia możliwość realizowania kilku kontraktów w jednym czasie.

Prowadzenie działalności gospodarczej przeważnie wiąże się z koniecznością posiadania jednego lub kilku pojazdów służbowych. One też podlegają ubezpieczeniu. Uniqa proponuje szeroki wariant OC, jak również AC, które zapewnia ochronę samochodu na wypadek uszkodzeń i kradzieży. Można skorzystać też z Dodatkowej Ochrony Auta, która obejmuje m.in. Assistance oraz NNW. Pojazdy ciężarowe, przyczepy i naczepy podlegają pod Truck Assistance. OBLICZ SKŁADKĘ

informacja Obsługa szkód i roszczeń

Każdy posiadacz polisy, który zostanie poszkodowany w wyniku zdarzenia losowego, może zgłosić szkodę. Nie jest to skomplikowane i można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej ubezpieczyciela. Zgłoszenie zostaje wtedy szybko odnotowane przez kompetentną kadrę, która reprezentuje usługodawcę. Zapewniają oni profesjonalne doradztwo i wysokiej jakości obsługę. Pracownicy Uniqa są gotowi udzielić potrzebnej pomocy także drogą telefoniczną i mailową.  Osoby, które chcą zgłosić szkodę listownie, muszą pobrać odpowiedni druk, który udostępnia usługodawca.  Po wydrukowaniu i wypełnieniu formularza, należy dołączyć go do korespondencji. Całość musi być wysłana na wskazany adres.
żarówka


Zgłoszenie i sprawdzenie statusu szkody

Klient może zgłosić szkodę wypełniając odpowiedni formularz, który bez problemu odnajdzie online. Każdemu rodzajowi ubezpieczenia dedykowany jest osobny formularz. Pozwala to na bardzo dokładne sprecyzowanie szkody. Wystarczy wypełniać kolejne rubryki, z wykorzystaniem swoich danych osobowych, a także informacji z polisy.  Nie zajmuje to zbyt długo, a ubezpieczyciel będzie mógł zapoznać się z konkretnymi informacjami. Przyspieszy to proces rozpatrywania tego wniosku.

Monitorowanie statusu szkody jest możliwe za pośrednictwem infolinii. Numer telefonu bez problemu można odnaleźć na stronie ubezpieczyciela. To bardzo wygodna metoda, z której można skorzystać w dowolnym miejscu. Wystarczy mieć pod ręką telefon.

Pakiet dla mieszkalnictwa dotyczy różnych opcji, które są dedykowane bardzo sprecyzowanym podmiotom. Mogą z nich skorzystać Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie oraz zarządcy nieruchomości.

Wśród dodatkowych opcji odnaleźć można NNW szkolne, które jest adresowane do placówek oświatowych. Istnieje też możliwość zapewnienia bezpieczeństwa sobie i swoim bliskim poprzez wykupienie Pracowniczego ubezpieczenia na życie. Firmy i pracownicy mogą otrzymać świadczenia do 300 tys. Zł. ze składką wynoszącą ok. 10 zł miesięcznie. To grupowe ubezpieczenie jest przeznaczone dla osób w wieku od 16 do 69 lat i zakładów zatrudniających minimum trzy osoby. Towarzyszy temu Assistance Medyczny.

plus minus Wady i zalety ubezpieczenia w Uniqa

Uniqa funkcjonuje w branży ubezpieczeniowej od ponad dwóch dekad. Oprócz wieloletniego doświadczenia, klienci cenią sobie także inne cechy firmy. Doceniają szeroki zakres oferty oraz łatwość nawiązania kontaktu z ubezpieczycielem.
możliwość zakupu polisy przez internet
program lojalnościowy dla stałych klientów
możliwość korzystania z pakietu Assistance
oferta uwzględnia ubezpieczenia dla biznesu
formularze dopasowane do każdego rodzaju ubezpieczenia
na stronie zamieszczone są dane kontaktowe fachowców od naprawiania szkód
Grupowe ubezpieczenia na życie także w ramach oferty dla firm
x brak całodobowej infolinii
x brak niektórych informacji na stronie internetowej (m.in. odnośnie monitorowania statusu szkody).
x brak Panelu Klienta

kalkulator Ostatnie kalkulacje składek

BMW X1 2000
OC
1029 zł
Nissan Juke 2010
OC + NNW
1307 zł
Volkswagen Up! 2015
AC
1265 zł

dzwoniący telefon Kontakt z Uniqa

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.


Prezes Zarządu: Jarosław Matusiewicz
Spółka Matka: Uniqa Insurance Group
NIP 727-012-63-58
REGON 004275573
KRS 0000001201
Kapitał zakładowy i wpłacony: 220 308 282 PLN


ul. Chłodna 51,
00-867 Warszawa

tel: 22 599 95 22
Kontakt dostępny przez formularz on-line dostępny na stronie firmy.


 

uścisk dłoni Agenci i placówki

Skorzystanie z pomocy agenta Uniqa nie jest skomplikowane. Wystarczy odwiedzić stronę ubezpieczyciela i wybrać jedną z dwóch opcji. Pierwszą z nich jest wpisanie swoich danych w odpowiednią rubrykę. Wtedy reprezentant firmy oddzwoni i udzieli potrzebnych informacji. Innym rozwiązaniem jest wyszukanie placówki. Na stronie internetowej usługodawcy dostępna jest mapka. Na podstawie własnej lokalizacji można odnaleźć najbliższe oddziały wraz z ich danymi. W takiej sytuacji pozostaje tylko skontaktować się z ubezpieczycielem osobiście, mailowo lub telefonicznie.

dymek z kropkami Opinie o o Uniqa

Spółka Uniqa zdobywa kolejnych zadowolonych klientów. Świadczą o tym przychylne opinie, na które można trafić szukając informacji o firmie.
Do skorzystania z usług Uniqa skłoniła mnie możliwość samodzielnego doboru elementów, które miały znaleźć się w pakiecie nieruchomościowym. Bezproblemowo skomponowałem ofertę, która pasowała do moich potrzeb. Indywidualne ubezpieczenie mieszkania to jest to, czego mi było trzeba, aby spać spokojnie.

AdrianNie wyobrażam sobie lata bez wakacji. Planując urlop zawsze pamiętam o tym, że bezpieczeństwo to podstawa. Przed wyjazdem wykupiłam polisę w Uniqa. Mogę cieszyć się urokami podróży wiedząc, że przez cały czas jej trwania jestem objęta ochroną.

KasiaWstyd przyznać, ale bagatelizowałem kwestię bezpieczeństwa. Jednak żona przekonała mnie do wykupienia zarówno OC, jak i Autocasco w Uniqa. Niedawno przytrafiła mi się stłuczka. Szkoda została rozpatrzona zaraz po zgłoszeniu. Bardzo szybko otrzymałem pieniądze z odszkodowania.

Krzysztof


Subscribe
Powiadom o
guest
22 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
KJaro
KJaro
4 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Wypowiem się jako stały klient Uniqa i osoba po przejściach z innymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Jestem zadowolony, otrzymałem atrakcyjną umowę (firma i korzystają również z tego moi pracownicy). Brak całodobowej infolinii nie jest taki odczuwalny, inaczej możemy się z nimi skontaktować chociażby przez messengera. Odpowiadają szybko. Jakościowo nikt z nas nie narzeka, a mało za to nie płacę.

Grzegorz
Grzegorz
4 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Najgorsza z możliwych firm ubezpieczeniowych UNIQA. Miałem już parę lat temu z ta firmą problem. W zeszłym roku stanąłem przed wyborem dwóch firm. Jedną z nich była Uniqa właśnie. Pamiętając nieprzyjemna sytuację sprzed kilku lat nie chciałem kolejny raz nie narażać. Ale wtedy pomyślałem że przecież minęło kilka lat, że może już obsługa klienta poprawiła się. Myliłem się i to bardzo ! Kupiłem w zeszłym roku polisę OC. W tym roku na miesiąc przed jej końcem wysłałem wypowiedzenie tej polisy. Wypełniłem stosowny druk, zamieściłem w załączeniu w mailu, w treści maila zamieściłem również informację o wypowiedzeniu tej polisy. Otrzymałem do… Czytaj więcej »

Marcin
Marcin
4 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Między innymi dzięki waszej recenzji podjąłem decyzję o zakupie ubezpieczenia w Uniqa i oceniam je 5/5 🙂 Obsługa jest na wysokim poziomie

Alibaba
Alibaba
4 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

wszystko zgodne ze stanem faktycznym ubezpieczyciela. jedynie przydałaby się całodobowa infolinia, ale takk to generalnie ich polecam.

Arkadiusz
Arkadiusz
4 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Przyjazna i szybka obsługa klienta, ode mnie wielki plus!

wiadomo
wiadomo
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Niestety firma jest nierzetelna. Po stłuczce, przyznali nam odszkodowanie o 600 zł niższe niż wartość samochodu. Zgodziliśmy się, bo od ostatniego przedłużenia polisy minął miesiąc ( a to i tak dużo zabrali, ale cóż), więc jeszcze tego samego dnia 3 godziny później zmienili zdanie i zabrali dodatkowo TYSIĄC zł. w sumie 1600 złoty mniej. NIE POLECAM, wręcz zalecam głębokie zastanowienie się nad kupnem policy w tej firmie. Znajomi mają podobne doświadczenia z tą firmą.

Rafał
Rafał
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Nie polecam UNIQA system ich likwidacji szkód jest tak utrudniony by tylko zrezygnować w końcu z odszkodowania. Pierwszy raz się spotkałem z takimi sposobami w innych towarzystwach jest to mega proste. NIE POLECAM i nigdy więcej nie skirzystam z ich usług ubezpieczenia mieszkania oraz innych

Tomasz
Tomasz
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Ubezpieczenie zdrowotne jest ok. Ale medical Assistance to jakaś porażka. Po zciągnięciu ze stołu operacyjnego z powodu dyskwalifikacji po wykryciu stanu zapalnego ale wcześniejszego podaniu leków anestezjologicznych oraz wypisany do domu z zaleceniem jakiegoś transportu nie koniecznie medyczny ze względu na stan zdrowia. Na infolini poinformowano mnie że owszem mam takie ubezpieczenie ale muszę poczekać 3 dni na decyzję w tej sprawie. Osoba która mnie o tym informowała mówiła to spokojnie i poważnie. Gdybym to ja miał powiedzieć komuś że ma 3 dni poczekać na poczekalni po wypisie ze szpitala na transport to bym chyba ze śmiechu spuchł. Mnie jednak… Czytaj więcej »

Łukasz
Łukasz
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

ie polecam UNIQA , omijajcie tą firmę z daleka!!! Miałem szkodę majątkową był likwidator mija 50 dzień a nie ma wyceny ani decyzji. Nadmieniam , że zgodnie z zapisem art. 817 kodeksu cywilnego, ubezpieczyciel zobowiązany jest do spełnienia świadczenia w terminie 30 dnia od daty zgłoszenia szkody przez poszkodowanego. UNIQA nic z tego sobie nie robi , zgłaszałem już dwie reklamacje. Pani obsługująca moją szkode Pani D.Smolka traktuje mnie z pełną ignorancją odpowiadając na maila wysyła pustego bez treści załączając jakiś plik w formacie który nie można otworzyć .Poprosiłem o format PDF to już ta Pani nie odpisała nawet pustego… Czytaj więcej »

Stanisława
Stanisława
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Bardzo szybka obsługa jestem zadowolona oby tak dalej.

Marzena
Marzena
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

To co było dla mnie istotne przy wyborze ubezpieczyciela to przede wszystkim uczciwość- bo wiadomo, firma ubezpieczeniowa to firma jak kazda inna, skierowana na zysk! Chętnie przyjmie kase, ale w razie wypadku, tragedii, kradzieży, awarii blablabla już nie tak chętnie wypłaci odszkodowanie. Wybierając firmę ubezpieczeniową to własnie było dla mnie najważniejsze kryterium- uczciwość. Drugą, najistotniejszą w czasie zawarcia umowy rzeczą była możliwość załatwienia wszystkiego online, bez wychodzenia z domu, ale rownież bez przyjmowania agenta u siebie w domu. Podpisywaliśmy polisę około rok temu kiedy pojawił się koronawirus i unikaliśmy wszelkich kontaktów. Uniqa daje możłiwość załatwienia wszytskich formalności online. Ja, po… Czytaj więcej »

Darek
Darek
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Zalana łazienka, sufit popękany, odpadające płytki, 15m2 zniszczeń, a ubezpieczyciel wypłaca 250zł. Unikać takiego ubezpieczenia !!!!

Simon
Simon
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

to co bardzo mi odpowiada w towarzystwie ubezpieczeniowym uniqa to fakt, że wszystko, całą polisę mogę załatwić zdalnie, online, bez wychodzenia z domu- mega wygoda (a w dzisiejszych czasach również bezpieczeństwo)! W razie jakichkolwiek wątpliwości osoby zatrudnione na infolinii są mega profesjonalne i pomocne! No i co ważne- nie naciskają na nikogo. Masz pytania- odpowiedzą, ale nie są nachalni. A w razie wypadku czy zgłoszenia jakiejkolwiek szkody- wszystko można zrobić online, pozniej online to monitorować- dla mnie rewelacja. Zastrzeżeń nie mam!

Strączkowski Marcin
Strączkowski Marcin
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Rewelacyjny proces wnioskowania o polise- bardzo wygodnie, szybko, sprawnie- rewelacja. Tak samo monitorowanie statusu szkody za pośrednictwem infolinii- duża wygoda! Formularze sa super przemyslane i dopasowane do każdego rodzaju ubezpieczenia- dzieki czemu czlowiek nie ma najmniejszego problemu z uzupelnieniem go. Uniqa stawia na wygode swoich klientów. A jeśli chodzi o zasadniczą kwestię- Uniqa nie miga sie od wypład odszkodowania! Szczerze polecam to towarzystwo! Pełen profesjonalizm.

Maria
Maria
8 miesięcy temu

Dokładnie to samo odczuwam,super firma też polecam.

Tadeusz
Tadeusz
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Towarzystwo ubezpieczeniowe Uniqa mogę polecić z czystym sumieniem, a dlaczego? Bo po zalaniu mieszkania, złożeniu wniosku i wypełnieniu wszystkich formalności po ok.10 dniach pieniądze były na koncie! Na tempo pracy i wypłat nie mogę narzekać, a do tego należy wspomnieć o bardzo miłych i pomocnych pracownikach Uniqa! Pełen profesjonalizm i gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług- polecam.

Wiktor
Wiktor
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Nie raz słyszałem historie o wycenach szkód i zniszczeń przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Zazwyczaj te straty oszacowywane są tak, że najgorszej jakości rzeczy z drugiej ręki za to nie kupisz, albo, że jest to średnio 20% realnej wartości… Na szczęscie Uniqa nie stosuje takich numerów. Odszkodowania wypłacane sa sprawnie, a rzeczoznawcy w miare realnie szacują koszta!

Bożena
Bożena
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

To co zaważyło o wyborze Uniqa to bardzo korzystna polisa, super dopasowana do moich potrzeb i za bardzo rozsądne pieniądze! Kontakt z ubezpieczycielem oceniam na 5 plus. Co istotne- agenci nie oszukują, nie naciągają, podpowiadają, które opcje będą rozsądniejsze, korzystniejsze! Jest wiele tricków, o których pzeciętny zjadacz chleba nie ma pojęcia, a agent nam podpowie, tak, żeby było korzystniej dla nas! Żeby w razie jakiejkolwiek szkody nie było problemów z wyegzekwowaniem pieniędzy! Ja sobie cenię uczciwość, a agenci są tak szkoleni by nie naciągać klientów, tylko by im pomagać! Ja wiem, że ja z Uniqa już zostanę! Polecam!

ANIKA
ANIKA
3 lat temu
Reply to  Bożena

REWELACYJNA OFERTA, BO TOWARZYSTWO UBEZPIECZENIOWE UNIQA JEST UCZCIWE I NIE OSZUKUJE SWOICH KLIENTÓW. W RAZIE WYPADKU CZY TRAGEDII NIE ROBIA PROBLEMÓW TYLKO WYPŁACAJĄ PIENIĄDZE- CZY ROBIĄ DOKŁADNIE TO CO POWINNI!!!

Krzysiek
Krzysiek
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Bardzo sobie chwalę „kontakt” z ubezpieczalnią. To co mnie do nich przekonało to możliwość zakupu polisy przez internet, bez kontaktu z przedstawicielami, agentami, kurierami- wszystko odbyło się drogą elektroniczną- dla osoby, która nie przepada za kontaktem z innymi ludzmi to było ważne. Jak coś się dzieje możemy kontaktować się z towarzystwem telefonicznie, lub- co znowu dla takich osob jak ja jest błogosławieństwem- za pomocą formularza! I wiecie co jest najlepsze? Że te formularze są rozpatrywane bardzo szybko, wypłaty też są natychmiastowe! Coś się dzieje? Wypełniasz formularz i chwila moment masz kasę na koncie. Bardzo wygodna forma, a do tego firma… Czytaj więcej »

Edek
Edek
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Chętnie wypowiem się o moich doświadczeniach z Uniqa. Zacznijmy od procesu wnioskowania, który jest wyjątkowo prosty, szybki i Uniqa daje nam możliwość pełnego zakupu takiej polisy przez internet- co uważam za największy plus!!!Kwestia cen polis- uważam, że ceny sa bardzo rozsądne i jak porównywaliśmy ceny polis w Uniqa z dwoma konkurencyjnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi to wypadały odrobine lepiej, ale może to dlatego, że jestesmy klientai uniqa od kilku lat i korzystamy ze zniżek! Dla mnie to też jest dowód na to, że firma jest uczciwa, bo wiadomo, z roku na rok ceny polis wzrastają, a my dzieki znizkom placimy mniej. A… Czytaj więcej »

Mati
Mati
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Bardzo miło się czyta jak to wszyscy klienci Uniqa są zadowoleni… i teraz zastanawiam się czy tylko ja mam takie złe doświadczenia z tym towarzystwem ubezpieczeniowym? Czy tylko ja musiałem się użerać i wykłócać? Czy to może kwestia tego, że samochodu nie posiadam i nie mam u nich wykupionego oc i ac tylko polise na mieszkanie. Ale wyjechaliśmy na urlop, a po powrocie okazało się, ze nasze nowe mieszkanie nie wytrzymało ulewy i po scianie kolo okna zaczelo sie LAC! Cała sciana była mokra! musiało się po niej lac tak, że spłyneło na drewniana podloge, a ze nikogo nie bylo… Czytaj więcej »

Płatności obsługiwane przez

logo BlueMedia logo Visa logo MasterCard

© 2024 Ocenapolis.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone