AVIVA – Nowa perspektywa – opinie

Publikacja:
Przeczytaj, jaką ofertę ubezpieczenia na życie proponuje AVIVA - jedna z najpopularniejszych firm ubezpieczeniowych na rynku. W naszym artykule wskazaliśmy wszystkie najważniejsze informacje na temat tej polisy oraz przygotowaliśmy krótki poradnik dotyczący tego, jak w łatwy sposób można ją uzyskać. Miłej lektury!

 1. Ubezpieczenie Nowa Perspektywa – podstawowe informacje
 2. Co zapewnia polisa na życie od AVIVA?
 3. Jak kupić polisę na życie od tej firmy ubezpieczeniowej?
 4. Jakie rozszerzenia ubezpieczeniowe proponuje AVIVA?
 5. Wyłączenia odpowiedzialności. Co trzeba o nich wiedzieć?
 6. Zalety i wady oferty ubezpieczenia Nowa Perspektywa.

Ubezpieczenie Nowa Perspektywa – podstawowe informacje

Oferta Nowa Perspektywa od firmy ubezpieczeniowej AVIVA, to ubezpieczenie na życie i zdrowie, które gwarantuje wypłatę pieniędzy w razie nieprzewidzianego wypadku lub zdarzenia. Warto wiedzieć, że w ramach tej polisy możemy również długoterminowo oszczędzać na przyszłość.

Podstawowe ubezpieczenie Nowa Perspektywa chroni rodzinę ubezpieczonego na wypadek jego śmierci. Zawsze możemy zdecydować się na zwiększenie zakresu ochrony polisy i ubezpieczyć kolejne osoby z rodziny. W przypadku tej oferty ubezpieczeniowej klienci mogą liczyć na dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Co zapewnia polisa na życie od AVIVA?

Oferta ubezpieczenia na życie od AVIVA cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem wśród konsumentów. Dzieje się tak przede wszystkim, dlatego, że ta firma ubezpieczeniowa proponuje szeroki zakres dodatkowych rozszerzeń, które zapewnią znakomitą ochronę życia i zdrowia.

Co obejmuje polisa Nowa Perspektywa w podstawowym zakresie? Poniżej wskazaliśmy najważniejsze przykłady.

 • wypłatę odszkodowania finansowego w przypadku śmierci ubezpieczonej osoby,
 • wypłatę świadczenia w określonej wysokości w następujących sytuacjach:

zamieszek lub działań wojennych,
samobójstwa w okresie 24 miesięcy od zawarcia umowy ubezpieczeniowej.

Więcej informacji na temat podstawowego zakresu ochrony, jaki gwarantuje ta firma ubezpieczeniowa, można znaleźć na stronie internetowej AVIVA w Ogólnych warunkach ubezpieczenia (OWU).

Jak kupić ubezpieczenie Nowa Perspektywa od AVIVA?

Zakup ubezpieczenia na życie w firmie AVIVA, jest naprawdę łatwym procesem. Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową firmy ubezpieczeniowej i za pomocą specjalnej wyszukiwarki znajdziemy Agenta, z którym można umówić się na spotkanie w dowolnym miejscu.

Od Agenta ubezpieczeniowego dowiemy się wszystkich informacji na temat oferty Nowa Perspektywa oraz wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. W tym miejscu należy podkreślić, że pracownik AVIVA odpowie na nasze wszystkie pytania.

Rozszerzenia zakresu ubezpieczenia. Co oferuje AVIVA?

AVIVA, to firma ubezpieczeniowa, która daje możliwość skorzystania nawet z ośmiu dodatkowych rozszerzeń polisy, które można dołączyć do podstawowego zakresu ubezpieczenia na życie. Poniżej wskazaliśmy wszystkie z tych opcji oraz pokrótce je scharakteryzowaliśmy.

Rozszerzenia ubezpieczeń Zakres ochrony
Leczenie poważnej choroby Wsparcie finansowe do nawet 800 tys. zł, w razie zachorowania na jedną z 45 poważnych chorób (np. nowotwór złośliwy, zawał serca, udar mózgu).
Pobyt w szpitalu Decydując się na to rozszerzenie otrzymamy pieniądze niezależnie od tego, czy trafimy do szpitala państwowego, prywatnego czy placówki chirurgii jednego dnia.
Prywatna opieka medyczna To rozszerzenie, które zapewni Tobie i bliskim łatwy dostęp do prywatnej opieki medycznej na terenie całego kraju.
Pomoc po wypadku Zapewnia osobie ubezpieczonej środki finansowe na opłacenie leczenia lub rehabilitacji.
Wsparcie w chorobie Ta opcja w razie poważnej choroby zapewnia konsultacje otrzymanej diagnozy ze światowej klasy specjalistami.
Utrzymanie standardu życia Gwarantuje wsparcie finansowe w wysokości do nawet 800 tys. zł, w sytuacji, gdy ubezpieczony będzie trwale i całkowicie niezdolny do pracy.
Ochrona dla bliskich Jest formą dodatkowej ochrony zdrowia dla członków najbliższej rodziny osoby ubezpieczonej.
Pomocnik domowy  W razie potrzeby firma ubezpieczeniowa zapewnia interwencję fachowca.

Jeśli będziemy chcieli dowiedzieć się więcej o rozszerzeniach ubezpieczeń, warto wejść na stronę internetową AVIVA. Znajdziemy tam szczegółowe informacje o każdej z wymienionych ofert.

Wyłączenia odpowiedzialności. Co trzeba o nich wiedzieć?

Trzeba wiedzieć, jakie wyłączenia odpowiedzialności obowiązują w firmie ubezpieczeniowej AVIVA, ponieważ w ten sposób zyskamy wiedzę dotyczącą tego, w jakich sytuacjach nie będziemy mogli liczyć na wypłatę odszkodowania finansowego.

Wyłączenia odpowiedzialności – AVIVA
AVIVA nie wypłaci odszkodowania finansowego:

 • w związku z wyczynowym lub zawodowym uprawianiem sportu lub udziałem w zajęciach zwiększonego ryzyka utraty życia lub zdrowia;
 • w związku z działalnością zarobkową lub zawodowym uprawianiem sportu, o których ubezpieczyciel nie został poinformowany, a które zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia zdarzenia objętego zakresem ubezpieczenia;
 • w związku z zaburzeniami psychicznymi, upośledzeniem umysłowym lub wadą wrodzoną;
 • w związku ze spożyciem alkoholu, niezaleconym przez lekarza zażyciem narkotyków, substancji lub środków działających na centralny układ nerwowy;
 • w związku z popełnieniem lub usiłowaniem popełnienia przestępstwa.

W tym miejscu trzeba również zaznaczyć, że świadczenie nie zostanie wypłacone, jeżeli śmierć nastąpiła w związku z samobójstwem w okresie 24 miesięcy od zawarcia pierwszej umowy dodatkowej.

Ubezpieczenie Nowa Perspektywa – zalety i wady

W podjęciu decyzji o wyborze ubezpieczenia Nowa Perspektywa z pewnością pomoże przeanalizowanie zalet i wad polisy na życie. Poniżej wskazaliśmy wszystkie pozytywne i negatywne strony tej oferty.

Zalety:

 • AVIVA gwarantuje szeroki zakres dodatkowych ubezpieczeń,
 • klient może wykupić rozszerzenie, które w razie choroby zagwarantuje wsparcie finansowe w wysokości do nawet 800 tys. zł.
 • oferta od AVIVA dostosowana jest do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów,
 • korzystne ceny pakietów ubezpieczeniowych.

Wady:

 • Zakres podstawowego ubezpieczenia dla wielu klientów może być niewystarczający.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Płatności obsługiwane przez

logo BlueMedia logo Visa logo MasterCard

© 2024 Ocenapolis.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone