InterRisk - wchodzi w skład Vienna Insurance Group. Ubezpieczyciel rocznie likwiduje około 200 tys. szkód wynikających z ubezpieczenia komunikacyjnego.

InterRisk to instytucja, która nieprzerwanie działa w polskiej branży ubezpieczeniowej od 1993 roku. Według rankingu Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, z 2017 roku  zajmuje siódme miejsce wśród ubezpieczycieli majątkowych pod względem jakości danych. Skuteczność jej działań ma  swoje odzwierciedlenie w statystykach.   Ten ubezpieczyciel likwiduje ok. 200 tysięcy szkód rocznie i obsługuje blisko 2 miliony klientów. Codziennie wypłacane jest ok. 500 świadczeń i odszkodowań. W skali rocznej, wypłacane jest ponad 600 milionów złotych.  W ciągu doby, pokrywane są koszty średnio 230 napraw samochodów.  W tej firmie ubezpieczonych jest ponad milion dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.  Usługodawca zatrudnia 595 pracowników, którzy gotowi są służyć pomocą swoim klientom.

Ten usługodawca należy do Vienna International Group, która jest bardzo znaną marką ubezpieczeniową. Działa na terenie wielu państw europejskich, a początki jej działalności sięgają XIX wieku. Potwierdzeniem wiarygodności instytucji jest wyróżnienie przez agencję Standard & Poor’s w postaci oceny A+.

Oferta - rodzaje ubezpieczeń

InterRisk to ubezpieczyciel, który posiada bardzo szeroką ofertę. Świadczy usługi w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych. Proponuje też wiele wariantów polisy na dom i majątek. Klienci, którym zależy na bezpieczeństwu i zdrowiu własnym i najbliższych, też nie będą zawiedzeni. Instytucja ma też produkty, które są dedykowane Małym i Średnim Przedsiębiorcom. Ostatnia propozycja to usługi specjalistyczne, które sprzyjają ambitnym inwestorom.

człowiek z tarczą Ubezpieczenia w InterRisk

samochód
Ubezpieczenie samochodu
w InterRisk
>
samochód

Ubezpieczenie samochodu w InterRisk

Klienci, którym zależy na korzystnej polisie komunikacyjnej, powinni zapoznać się z ofertą InterRisk. Obejmuje ona nie tylko obowiązkowy pakiet OC. Dostępna jest również opcja Autocasco, która zapewnia ochronę na wypadek kradzieży oraz skutków zdarzeń losowych. Proponowane AC funkcjonuje w oparciu o system ALL RISK, co oznacza, że przewidziany w polisie zakres ochrony jest bardzo szeroki.
Osoby, które obawiają się odniesienia obrażeń w wypadku mogą zdecydować się na ubezpieczenie NWW, a podróżujący za granicę na pewno będą zainteresowani Zieloną Kartą. AutoAssistance to z kolei idealne rozwiązanie dla kierowców, którym zależy na natychmiastowej pomocy w razie wypadku. Mogą wtedy otrzymać nie tylko wsparcie na miejscu, lecz również m.in. holowanie auta i samochód zastępczy. Ochrona obowiązuje 24 godziny na dobę.
Dodatkowo, można skorzystać też z innych możliwości takich, jak ubezpieczenie szyb, bagażu albo gwarancja zachowania zniżek. Uwzględniona jest opcja Ochrony Prawnej, bezpośredniej likwidacji szkody InterCasco, czy dotyczącego ochrony zdrowia MedCasco. Usługi InterRisk dotyczą też sytuacji, gdy dojdzie do utraty pracy. Posiadacz polisy otrzyma na miesiąc kwotę, która pozwoli mu zabezpieczyć siebie oraz najbliższych. Ułatwi mu to przetrwanie ciężkiego okresu i pomoże w rozpoczęciu poszukiwania kolejnego zajęcia. OBLICZ SKŁADKĘ
serce
Ubezpieczenie na życie
w InterRisk
>
serce

Ubezpieczenie na życie w InterRisk

Każdemu zależy na bezpieczeństwie swoim oraz najbliższych. Nic więc dziwnego w tym, że ubezpieczenia zdrowia i na życie cieszą się sporym zainteresowaniem. W ramach oferty InterRisk, podstawowym rozwiązaniem z tej dziedziny jest pakiet Medi-Care, który zabezpiecza klienta do 80 roku życia oraz jego rodzinę. Podobną opcją o szerszym zakresie jest Moja Rodzina, która zapewnia m.in. Assistance Medyczny.
Posiadacze polis mają też dostęp do indywidualnej opieki nad najmłodszymi. Troskliwi rodzice mogą wykupić rozwiązanie Szkolne Edu Plus, które obejmuje dzieci w trakcie roku szkolnego i wakacji. Klienci w wieku do 65 lat mają możliwość wykupienia pakietu Antidotum Plus, który pozwoli im na wygodne korzystanie z fachowej opieki medycznej. NNW Plus to z kolei zabezpieczenie przed nagłymi wydarzeniami, które można uzyskać bez ograniczeń wiekowych. OBLICZ SKŁADKĘ
dom
Ubezpieczenie mieszkania
w InterRisk
>
dom

Ubezpieczenie mieszkania w InterRisk

Zapoznając się z usługami InterRisk, można natrafić na ubezpieczenia domu i majątku. Pakiet Bezpieczny Dom zapewnia ochronę domu, mieszkania i mienia od ryzyk nazwanych i wandalizmu . Klient otrzyma też OC w życiu prywatnym, a także możliwość skorzystania z pomocy prawnej. Home Assistance pokrywa koszt usług m.in. ślusarza czy hydraulika w momencie, gdy dojdzie do szkody. W ofercie znajduje się także ubezpieczenie NNW, które nie wiąże się z ograniczeniami wiekowymi. Pokrywa leczenie konieczne, gdy dojdzie do wypadku, który spowodowały czynniki zewnętrzne.
Pakietem rozszerzonym jest Dom Max, który zapewnia ochronę domu, mieszkania i mienia od wszystkich ryzyk. Obejmuje też OC w życiu prywatnym, Home Assistance i Assistance Medyczny oraz pomocnika Concierge. Ochroną objęte są też podróże, każdy ubezpieczony może liczyć też na porady prawne. Gdy dojdzie do wypadku, dostępny jest samochód zastępczy. Istnieje też opcja ubezpieczenia zwierząt domowych.
Wśród pozostałych produktów z tej kategorii, można odnaleźć ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, jak również ubezpieczenie rolne. Dbający o swoje bezpieczeństwo klienci mogą wykupić pakiet OC w życiu prywatnym bez konieczności zakupu innej polisy. OBLICZ SKŁADKĘ
parasol przeciwsłoneczny
Ubezpieczenie turystyczne
w InterRisk
>
parasol przeciwsłoneczny

Ubezpieczenie turystyczne w InterRisk

Osoby, które planują wyjazdy mogą zadbać o swoje bezpieczeństwo w ramach oferty InterRisk. Uwzględniony jest szeroki zakres OC w życiu prywatnym i NNW. To niezbędnik osoby, która wybiera się w podróż zagraniczną. Klient, który wykupił opcję Koszty Leczenia nie musi martwić się opłatami, które towarzyszą opiece powypadkowej. Poszkodowany posiadający pakiet Koszty Ratownictwa i Poszukiwania może liczyć na pomoc, która zostanie mu udzielona na miejscu wypadku. Będzie też przetransportowany do najbliższej placówki medycznej. Ubezpieczyciel uwzględnił też możliwość wykupienia polisy obejmującej bagaż, jak również takiej, która pokryje koszty wynikające z opóźnienia lotu. OBLICZ SKŁADKĘ
pies
Inne rodzaje ubezpieczeń
w InterRisk
>
pies

Inne rodzaje ubezpieczeń w InterRisk

InterRisk to nie tylko oferta dla klientów indywidualnych. Posiadacze Małych i Średnich Przedsiębiorstw mogą skorzystać z pakietów dedykowanych biznesom. BiznesPro to opcja dla działalności gospodarczych, których majątek i obrót nie przekracza kwoty 2 mln złotych. Obejmuje ona własność firmy, jak również mienie klientów i pracowników. Dotyczy też m.in. kosztów stałych działalności oraz szerokiego zakresu NNW. Rozwiązanie BiznesPro Plus jest dedykowane instytucjom, których łączny majątek nie przekracza 15 mln złotych, a obroty wynoszą nie więcej niż 30 mln. Oprócz tego, co obejmuje wcześniej wspomniany pakiet, wersja powiększona dotyczy też m.in.mienia w transporcie, a także kosztów pomocy prawnej.
W ramach ubezpieczenia dla firm, można skorzystać z pakietu odnoszącego się do bezpieczeństwa w podróży. Ubezpieczyciel uwzględnił też rozwiązanie ProBiznes Zdrowie, które zapewnia pracownikowi opiekę medyczną. OBLICZ SKŁADKĘ

informacja Obsługa szkód i roszczeń

Zgłaszanie szkody w InterRisk nie jest skomplikowane. Można to zrobić na dwa sposoby. Wystarczy zadzwonić na infolinię ubezpieczyciela, albo wypełnić formularz zamieszczony na jego stronie. Nie jest to czasochłonne i pozwala na sprecyzowanie szkody. Gdy już do to się stanie, usługodawca może rozpocząć dalsze działania.
Wykwalifikowana kadra pracownicza udzieli klientom niezbędnych informacji. Infolinia jest dostępna całodobowo. Dla wygody klienta, wprowadzono też inne numery, które pozwalają m.in. na sprawdzenie statusu szkody lub bliższe zapoznanie się z ofertą.
żarówka


Zgłoszenie i sprawdzenie statusu szkody

Każdy ubezpieczony, może sprawdzać status zgłoszonej szkody metodą online. Wystarczy skorzystać z Panelu Klienta InterRisk. Po wpisaniu i zatwierdzeniu loginu oraz hasła, można sprawdzić postęp przebiegu działań ubezpieczyciela. Posiadacz konta ma możliwość sprawdzania statusu w dowolnym momencie. Rejestracja w celu założenia konta nie jest skomplikowana i zajmuje niewiele czasu.

plus minus Wady i zalety ubezpieczenia w InterRisk

InterRisk proponuje swoim klientom ofertę o bardzo szerokim zakresie. Doceniają oni możliwość wyboru spośród wielu opcji, jak również wysokiej jakości obsługę klientów.
Czytelna strona internetowa
Panel Klienta ułatwiający monitorowanie szkody
Dostęp do pakietu Assistance i pomocnika Concierge
Ubezpieczenia dla firm
Usługodawca podpisuje gwarancję ubezpieczeniową
Całodobowa infolinia
x Brak możliwości zakupu polisy przez internet

kalkulator Ostatnie kalkulacje składek

InterRisk
Assistance Medyczny
30 zł/mc
Mercedes klasy A 2014
OC
1949 zł
Seat Leon 2014
AC
1065 zł
Renault Megane 2000
AC
1901 zł

dzwoniący telefon Kontakt z InterRisk

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna


Prezes Zarządu: Piotr Narloch
Spółka matka: Vienna Insurance Group
NIP: 526-00-38-806
REGON: 010644132
KRS: 0000054136
Kapitał zakładowy: 137.640.100,00 zł – opłacony w całości


Vienna Insurance Group
ul. Noakowskiego 22
00-668 Warszawa
Tymczasowa siedziba Centrali:
Al. Jerozolimskie 162a
02-342 Warszawa
tel. 22 570 47 31
Biuro Obsługi Klienta:
tel: 22 212 20 12
email: [email protected]
Pon.-Pt. 08:00-16:00

uścisk dłoni Agenci i placówki

Osoby, które są zainteresowane skorzystaniem z usług InterRisk powinny skontaktować się z reprezentującym firmę agentem. Odnalezienie konkretnego przedstawiciela, oddziału, czy nawet nie jest problematyczne. Można to zrobić metodą online. Wystarczy odwiedzić stronę internetową ubezpieczyciela i kliknąć w zakładkę „znajdź agenta”. Następnie, należy sprecyzować interesujące potencjalnego klienta miasto. Można też wpisać kod pocztowy. Na mapie wyświetlą się najbliższe placówki oraz ich dane kontaktowe. Wtedy pozostaje tylko wykonanie telefonu, albo odwiedzenie konsultanta.
Ubezpieczyciel daje też możliwość wyszukania warsztatu samochodowego, który może pomóc w naprawie, gdy ubezpieczone auto będzie tego wymagało. Strona www InterRisk pozwala szybko zlokalizować taką placówkę i ustalić dojazd do niej. Podstawowe dane wyświetlą się na mapie online.

dymek z kropkami Opinie o o InterRisk

InterRisk to ubezpieczyciel, który funkcjonuje w Polsce już od wielu lat. Zdążył zyskać uznanie dużej grupy klientów. Wyrażają się oni bardzo przychylnie na temat usług tej firmy.
Zależało mi na wykupieniu polisy z pakietem Assistance. Niestety, nie znam się na ubezpieczeniach. Na szczęście, nie każdy musi być ekspertem. Konsultant InterRisk bardzo szybko podpowiedział mi, jaką ofertę wybrać i jak sprawdzać status klienta. Teraz mogę podróżować bezpiecznie.

KarolOd dawna planowałam zakupić ubezpieczenie nieruchomości. Jednak polisa na dom to dla mnie za mało. Zależało mi na ubezpieczycielu, który zadba także o moje bezpieczeństwo. InterRisk zaproponował mi dodatek w postaci OC w życiu prywatnym. O to mi chodziło. Nie zamierzam zmieniać oferty.

SylwiaRazem z żoną wychowujemy pierwszoklasistę. Dziecko to radość, ale też odpowiedzialność. Żeby zapewnić synkowi bezpieczeństwo, wykupiliśmy polisę Szkolne Edu Plus. Dzięki InterRisk możemy być spokojni o jego bezpieczeństwo zarówno w ciągu roku szkolnego jak i wakacji.

Kamil


Subscribe
Powiadom o
guest
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek
Maciek
4 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Mam i sobie chwale.

Dawid
Dawid
4 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Porażka totalna nie chcą wypłacać dopłat do odszkodowań odmawiają zapłaty vatu firma biedna albo jedna wielka mafia nie polecam nikomu bo od 2 miesięcy się szarpie o zwrot poniesionych strat nie wspominając o nerwach. Likwidator ma problemy z czytanie jak i interpretacja dokumentów stawiając wiecznie na swoje. Jedyne rozwiązanie od razu do sądu a nie dyskutowanie ze złodziejami.

Dominik
Dominik
4 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Najgorsza Firma z jaką miałem do czynienia , ostrzegam przed tą firmą… na pieniądze będziecie czekać latami…

Joanna
Joanna
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Nie polecam tej firmy nikomu, dotyczy zgłoszenia szkody z AC .Wysoka wartość samochodu prestiżowego BMW i duża kwota do wypłaty odszkodowania. Firma nie odpowiadała na maile, przeciąganie zatwierdzenia kosztorysu,pytała się tylko o uzupełnienie dokumentów które na początku szkody były wysłane. Samochód w leasingu, pytała o te same dokumenty które były już dostarczone. Serwis tylko czekał na potwierdzenie kosztorysu. Zmieniały się osoby prowadzące szkodę. Cała naprawa trwała prawie 3 miesiące gdzie inne ubezpieczenia robią to w tydzień. Nie polecam nikomu ,unikają wypłaty odszkodowania. Jeszcze mam ubezpieczenie domu w tej firmie ale rezygnuję wolę parę zł.dopłacić niż walczyć przez 3 miesiące. Odradzam… Czytaj więcej »

Kasia
Kasia
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Nie polecam. Po śmierci osoby, firma nie wypłaciła odszkodowania jako jedyna ze wszystkich ubezpieczycieli, w których były wykupione polisy. Firma popierała swoją odmowę faktem wykrycia alkoholu u osoby zmarłej, jednak powód śmierci nie był jednoznacznie związany z alkoholem. Po prostu, była furtka do odmowy i firma chętnie z niej skorzystała. Patrząc porównawczo, już wiem jakiej firmy nie wybiorę już nigdy na ubezpieczyciela w żadnej sprawie.

Kasia
Kasia
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Nie polecam!! Sprawa umorzona przez prokuraturę z niewykrycia sprawcy, okradzione mieszkanie, policja na miejscu, zamki zabezpieczone do analizy, ale wg nich brak śladów włamania przez co odmowa wypłaty odszkodowania. Pewnie sama zaprosiłam złodzieja do środka… Żenada… Czy komuś udało się z nimi wygrać w podobnej sytuacji ? Niestety strona wymuszona danie jednej gwiazdki choć dla mnie totalne zero.

Anna
Anna
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Tragedia. Najgorsza ubezpieczalnia. Samochód zastepczy oferują klasy niżej a za klase uszkodzonego pojazdu każą dopłacać. W dodatku auto zastępcze zabrane w ubiegłym tygodniu a decyzji w sprawie szkody dalej brak! Koszmar. Oby nigdy więcej na nich nie trafić.

Gość
Gość
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Dno dno. Mieszkanie zalane tynk odpadł z ścian całą kuchnia do remonto koszt około 1500 zł a stwierdzili ze kuchnia była remontowana 2 lata temu to i tak musimy sobie ja wyremontować a oni nam nie będę pokrywać całego remontu ani 50 gr nie dali oszuści naciągacze

Kiki
Kiki
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Posiadam polisę w InterRist i póki co jestem zadowolona. Oferta w teorii wygląda bardzo korzystnie i cennik jest przystępny, agenci wyróżniają się sporo kulturą osobistą i wysokim poziomem prezencji- więc póki co super. No i fakt- póki co miałem tylko pytania, na zaadzie „w razie co” i było super. Zobaczymy jak będzie jak później, ale póki co jestem na tak.

Klemens
Klemens
3 lat temu
Twoja ocena firmy :
     

Chcesz mieć problemy? Polecam InterRist! Ale jeśli chcesz mieć spokój i spać spokojnie nie martwiąc się o to co sie stanie w razie wypadku samochodowego, kradziezy, problemów zdrowotych, w czasie podrozy, czy jakiejs awarii w domu- to zdecydowanie odradzam Inter Risk! To jest firma, która ma czelność tak bardzo lekceważyć drugiego człowieka i to niejednokrotnie stałego klienta! Byłem ich klientem 2,5 roku, płaciłem na czas, miałem kilka polis bo ubezpieczony bylem na życie, do tego samochod u nich ubezpieczony, mieszkanie… a w momencie poważnego wypadku zetkniecie ze sciana. Po pierwsze dodzwonienie sie do nich to nie lada wyzwanie, po drugie… Czytaj więcej »

marcin
marcin
2 miesięcy temu
Twoja ocena firmy :
     

najgorsza firma ubezpieczeniowa

Maria
Maria
24 dni temu
Twoja ocena firmy :
     

Tak totalne zero firma 6 miesięcy prowadziła odszkodowanie z OC sprawcy mimo że sam sprawca napisał oświadczenie że poślizgnoł mu sie z ręki kijek od nordic walking wprost pod moje nogi spowodował tym złamanie dwóch palcy .Spełniłam.im wszystkie wymyślę papiery szpitalne,zarządcy drogi nachylenie asfaltu na koniec po 6 miesiącach stwierdzili że wina była niezawioniona bo sprawca zrobił to nieumyślnie,czyli inne czynniki MASAKRA .Ciągną w czasie żeby poprostu zmęczyć człowieka.

Grzegorz
Grzegorz
15 dni temu
Twoja ocena firmy :
     

Porażka ,nigdy więcej nic nie ubezpiecze.

Płatności obsługiwane przez

logo BlueMedia logo Visa logo MasterCard

© 2024 Ocenapolis.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone